Publikováno 26 June 2013

Green Coffee Bean Extract - Jaký je náš pohled na něj?

Podobně jako u cvičení a dietní plán, nákup správné tuku doplněk ztráta není snadné buď. Jeden takový tuk-hořák, který se zabývá výrobou titulky v posledních měsících je zelená káva bean extrakt. Ale to opravdu funguje?

Zdá se, že zelená kávová zrna extrakt způsobuje odbourávání tuků. Vědecký důkaz na podporu, je však velmi křehký, aby přinejmenším. Čtěte dál a dozvíte se více!

Zelená kávová zrnaŽijeme v dnešní době, kdy hledají dobré věci - není popřít, že. Ať už v rámci profesní činnosti, vašeho osobního života nebo jakékoliv jiné oblasti života, když se podíváte dobře, je pravděpodobné, že bude úspěšnější. Není tedy divu, že se média a módní průmysl Zdá se více zaměřit na dobře vypadajících lidí.

A přiznejme si to; každý tam chce vypadat a cítit se dobře. Pokud jste řekl, že jsem pohodlný způsob, jakým jsem, měli byste ležet. Všichni muži zemře mít roztrhaný tělo s valcha bříško a všechny ženy, bikinách tělo. Není mnoho, ale jsou úspěšné v dosažení tohoto snu tělo - proč? No, nemáme dát do hodně úsilí na přední straně fyzické aktivity. Nezdravé stravovací návyky a samozřejmě špatný výběr doplňků stravy sloučenina problém!

Ne nepodobný plánování stravy a cvičením, které bude mít vaše tam, kupovat správné tuku doplněk ztráta není snadné buď. Musíte si být jisti, o složkách, které hledáte, a v případě, že opravdu funguje. S ohledem na druh propagační a marketingové kampaně, že většina doplnit firem dopřát, není divu, že všechny odbourávání tuků produkty vypadají, jako by se čarovat. A vy byste se ztrácí kila tuku každý týden! Nicméně, to je jen zřídka pravda; ne všechny z těchto takzvaných spalovačů jsou stojí za to strávit vaše peníze - těžce vydělané nebo jinak!

Zde jsme se podívat na jednu takovou tuku hořáku, který se zabývá výrobou titulky v posledních měsících - zelená kávová zrna extraktu.

Úzce prozkoumat, zda to žije až do humbuk. A ať už se považuje za důvěryhodného přítele nebo je jen nepřítel hledá ke spuštění kapesní suchu.

Co je Green Goffee Bean Extract a jak to funguje?

Jak již název napovídá, zelená kávová zrna extrakt (GCBE) je odvozen z kávových zrn. Nicméně, to se liší od normální kávy ve velmi významným způsobem.

Jak jste si možná dobře víte, výroba kávy zahrnuje pražení kávových zrn. To pražení kávových zrn se otočí hnědé a dodává, že typické aroma kávy. Výroba GCBE, na druhou stranu, nezahrnuje žádnou pražení. Kávová zrna se místo nasáklé a lisované, čímž se získá hustý extrakt. Protože není tam žádný pečení zapojen, zelená barva zrn je zachována v průběhu tohoto procesu. Výtěžek tohoto postupu je tedy známý jako zelená kávová zrna extraktu.

Tam jsou vzestupy a pády do procesu pražení - zatímco pražení dodává antioxidanty ke kávě, to zničí velmi důležitou složku - kyselinu chlorogenové. Proto, jak jste si možná mohl myslet, GCBE bude nedostatek antioxidantů, ale bohatý na chlorogenové kyseliny - je k dispozici na druhé straně bude oplývat antioxidantů, ale málo chlorogenové kyseliny. Typicky budou zelené kávové zrno extraktu doplňky obsahují ne méně než 45% kyseliny chlorogenové.

Je to právě tato kyselina chlorogenová, která byla dělat vlny na trhu tuk-ztráta. Takže to, co dělá kyselina chlorogenová důležité?

No, podle výzkumníků, je to právě tato složka, která je odpovědná za jednání spalování tuků z GCBE. kyselina chlorogenová údajně způsobuje:

 1. Tuku ztráty tím, že způsobí lipolýzu (rozpad tuků) - zejména v játrech (Shimoda, Seki, a Aitani, 2006)
 2. Bloky tuků a sacharidů absorpce ze žaludku a střev, se efektivně zastaví vstřebávání přebytečných kalorií a jejich přeměnu do tělesného tuku
 3. Udržuje hladinu cukru v krvi a hladiny inzulínu v normálním rozmezí. A jak víme, aby se zabránilo inzulínu hroty zabrání ukládání tělesného tuku

Pokud jde o chuť zelených kávových zrn extrakt jde, se může výrazně lišit v závislosti na zdroji původu fazole, způsobu přípravy a tak. Můžete získat jemnou, sladké, hořké nebo ‚tak hořké jako káva‘ chuť.

V aroma oddělení, netřeba říkat, GCBE neodpovídá až do kávy!

Stručně řečeno, zelené kávové zrno extrakt:

 • Způsobí rozpad tuku
 • Bloky tuků a sacharidů absorpce tvoří žaludeční a střevní sliznici
 • Snižuje hladinu cukru v krvi a inzulínu hroty

Některé další zdravotní přínosy zelených kávových zrn extrahovat
Kromě zřejmých ztráta tuku schopnostem, zelená kávová zrna extrakt se zdá, čímž se získá další výhody pro lidské zdraví stejně. Některé z nich jsou:

 1. Normalizace krevního tlaku; Výzkum má tendenci souhlasit s tímto ( Vinson, Burnham, a Nagendran 2012 )
 2. Snižuje riziko vzniku metabolických chorob (obezity, cukrovky, kardiovaskulárních chorob ( Heckman, Weil, a Gonzalez de, 2010 ). Nicméně, kofein je připočítán s těmito akcemi spíše než chlorogenové kyseliny nebo GCBE.
 3. Prevence Diabetes: pravidelná konzumace kávy (není GCBE zvláště) Zdá se, že normalizuje hladiny cukru v krvi. Také, ztráta hmotnosti indukované kávy pomáhá při diabetes mellitus 2. typu ( Greenberg, Boozerová, a Geliebter, 2006 ).

Tak, zelená kávová zrna extrakt:

 • Snižuje krevní tlak
 • Snižuje riziko vzniku metabolického onemocnění
 • Brání rozvoji diabetu

Nepříznivé účinky Profil Green Coffee Bean Extract

I když je účinná denní dávka GCBE způsobit ztrátu tuku je 400 mg třikrát denně, to nebylo standardizováno. Ostatní produkty doporučit, stejně jako 800 mg extraktu v jedné porci.

Také znepokojení je skutečnost, že s výjimkou pro dávkování a obsah kyseliny chlorogenové, tam bude obvykle velmi málo informací rozdány na etiketě výrobci. Tak to je bezpečné ke konzumaci? Většina předkladatelé včetně Dr. Oz je přesvědčen, že GCBE je bez nežádoucích účinků. Nicméně se zdá, že vědecké důkazy ukazují opačným směrem.

Standardní protokol pro bezpečnost by se měla použít pro GCBE také - a to pro použití v těch, těhotenství nebo kojení, kteří trpí kardiovaskulární choroby nebo známé zdravotní stav. Nemůže být dostatečně zdůrazněno, že hledá svoji lékařskou pomoc, je-li na pochybách, je nejlepší strategie.

Takže Má Green Coffee Bean Extract opravdu funguje?

Zelený kávový extrakt bean byl schválen známých osobností, včetně Dr. Oz . Ale je zelená kávová zrna extrakt opravdu stojí za to? Pojďme vykopat malý vědecký důkaz, který by zjistil, jestli ano.

Obecně platí, že vědecké důkazy na podporu GCBE zdá být nejednoznačné. Hodně z takzvané nosné výzkum pochází z živočišných nebo in vitro (mimo tělo) studií tkáně. K dnešnímu dni, jen velmi málo lidí studie přesvědčivě prokázáno, že zelené kávové zrno extrakt se dostát svému slibu.

Docela zajímavé poznamenat, že studie, které Dr Oz používá k podpoře GCBE přijde krátký na mnoha ohledech. Ačkoliv studie (která byla zveřejněna v Diabetes, metabolický syndrom a obezita v roce 2012), k závěru, že GCBE způsobil ‚statisticky významné snížení hmotnosti,% tělesného tuku a BMI (index tělesné tuk) po požití GCBE dvě třetiny z 22- týden crossover studie “, autoři sami byli rychle si uvědomit, že tam byly některé vážné omezení na způsob, jakým tato studie byla provedena (2012 Vinson et al.) -‚omezení zahrnuty malé velikosti vzorku studie‘(Vinson et al. 2012). Velikost vzorku pro tuto studii byla příliš malá - 8 mužů a 8 žen se podílela na studii. Proto lze tvrdit, že výsledky nemohou být použity na obecnou populaci jako celek.

Další studie stojí za zmínku, je ta, která zjistila, že GCBE je ‚případně‘ účinné proti hmotnosti-gain a hromadění tuku v inhibici absorpce tuku a aktivace metabolismu tuků‘. Ne na rozdíl od studie uvedené výše, tato studie - publikované již v roce 2006, má některé vážné nedostatky stejně. Za prvé, je to studie zvíře - předměty byly použity olivový krmených myší (Shimoda et al., 2006). Neexistuje žádný způsob, jak říct, že GCBE může přinést podobné výsledky u lidí .

Také vzhledem k tomu, že je dostatek důkazů pro spalování tuků schopnosti kofeinu, zdá se, že velmi málo důkazů, že kyselina chlorogenová nebo dokonce GCBE funguje. Proto lze tvrdit, že bez ohledu na úbytek hmotnosti, které výzkumníci pozorovány u dříve uvedených studiích může být v důsledku přítomnosti kofeinu (10%) v extraktu, a nikoli v důsledku chlorogenové kyseliny . Přinejmenším, kyselina chlorogenová může zvýšit účinek kofeinu způsobuje spalování tuků.

Přesto většina GCBE obsahující tuk Ztráta doplňky se zaměří na obsah chlorogenové kyseliny (obvykle, se doporučuje, aby se produkt obsahovat 45% chlorogenové kyseliny); nebude existovat jakákoli zmínka o obsahu kofeinu - nebo že by mohlo za ‚malým písmem‘ v poznámce pod čarou!

Green Coffee Bean Extract - Verdikt

K závěru, existuje velmi málo důkazů pro spalování tuků schopnosti zelených kávových zrn extraktu. Tyto studie podporující údajné termogenní účinek GCBE jsou buď studie na zvířatech, nebo mají závažné nedostatky, aby mohly na žádný skutečný účinek. Pokud vůbec, zelená kávová zrna extrakt - hlavně kyselina chlorogenová - může mít podpůrnou roli při odbourávání tuku vyvolané kofeinem . Kromě toho si zcela jist, jak zelená kávová zrna extrakt nikdo způsobuje spalování tuků. Žádné studie k dnešnímu dni podařilo zjistit mechanismy odpovědné za údajné vlastnosti tuku ztráta zelené kávové zrno extrakt.

Tak, jak nyní, že není důkaz, aby prokázal , že bean extrakt zelené kávy nemá dojít ke ztrátě tuku!

Užitečné odkazy:

 • Greenberg, JA, Boozer, CN, a Geliebter, A. (2006). Káva, diabetes, a kontrola hmotnosti. Am J Clin Nutr., 84, 682-693. Online Resource
 • Heckman, MA, Weil, J., & Gonzalez de, ME (2010). Kofein (1, 3, 7-Trimethylxanthine) v potravinách: ucelený přehled o spotřebě, funkčnost, bezpečnost a regulační záležitosti. J. Food Sci., 75, R77-R87. Online Resource
 • Shimoda, H., Seki, E., a Aitani, M. (2006). Inhibiční účinek zelených kávových zrn extraktu na akumulaci tuku a přírůstku tělesné hmotnosti u myší. BMC dodatek Altern.Med, 6, 9. Online Resource
 • Vinson, JA, Burnham, br, Nagendran, MV (2012). Randomizované, dvojitě zaslepené, placebem kontrolované, lineární dávkování, zkřížená studie s cílem vyhodnotit účinnost a bezpečnost zelené kávových zrn extraktu s nadváhou. Diabetes Metab Syndr.Obes, 5, 21-27. Online Resource

Disclaimer: Naše recenze a šetření jsou založeny na rozsáhlém výzkumu z veřejně dostupných informací nám a spotřebitelů v souvislosti s prvním vydavatelstvím na tyči. Údaje se opírají o naše osobní názor a zároveň se snažíme zajistit informace je up-to-date, výrobci dělat čas od času změnit své výrobky a budoucí výzkum může souhlasit s našimi zjištěními. Pokud máte pocit, některý z informací je nepřesné, obraťte se na nás a my posoudíme poskytnuté informace.