Publikováno 24 July 2013

Caralluma fimbriata - Kouzelné Fat Loss Agent!

Caralluma fimbriata je vzrušující proti obezitě; Téměř všichni vědci, kteří zkoumali Caralluma fimbriata již rozhodl ve prospěch jeho účinnosti při vzniku hubnutí!

Redukce chuti k jídlu a potlačení tvorby nových tukových buněk jsou některé z mechanismu, kterým Caralluma fimbriata způsobuje spalování tuků. A co víc, to poskytuje další přínos pro zdraví stejně - pomáhá bojovat s metabolickým onemocněním jako je cukrovka a kardiovaskulární onemocnění.

Chystáte se současných poznatků, Caralluma fimbriata se zdá být ideální tuk redukční činidlo - účinný bez vedlejších účinků a (nemluvě), u jiných zdravotních výhod!

Nám umožňuje se podívat na právě to, co Caralluma fimbriata je a jak ovládá své kouzlo.

Co je Caralluma fimbriata?

Caralluma fimbriataPo staletí, indické domorodci používali Caralluma fimbriata k potlačení chuti k jídlu a zvýšit vytrvalost; i moderní onemocnění, jako je diabetes známo, že jsou ovlivněny příznivě (Kuriyan et al., 2007).

Caralluma fimbriata je jedlý kaktus, který je původem z Indie, Afriky a Evropy (Rivera et al., 2006). Existují důkazy, že Caralluma fimbriata byla pěstována ve Velké Británii již v roce 1830 (Loudon, 1830). Také jeho použití ve středomořských receptů od středověku je dobře známo (Rivera et al., 2006).

Většina proti obezitě akce Caralluma fimbriata jsou připisovány bioaktivních složek přítomných v tom - pregnan glykosid je princip jedna. Výzkum účinných látek rostliny Hoodia zaostřit na potlačuje chuť k jídlu působení pregnanových glykosidů (Shukla a spol, 2009,. Maclean & Luo, 2004). Vzhledem k tomu, Hoodia čelí vyhynutí, Caralluma fimbriata převzala význam.

Slimaluma je komerčně dostupný standardizovaný extrakt Caralluma fimbriata.

Jak se Caralluma fimbriata Příčina tuk Ztráta?

Caralluma fimbriata údajně snižuje množství tělesného tuku podle:

 • Což způsobuje chuť k jídlu potlačení (Lawrence a Choudhary, 2004; Kuriyan et al, 2007,. Kamalakkannan, Rajendran, Venkatesh, Clayton, a Akbarsha, 2010; Kamalakkanna, Rajendran, Clayton, a Akbarsha, 2011)
 • Snížení odporu leptinu a tím pomáhá obezitě příznivě (Kamalakkannan et al., 2010)
 • Inhibici adipogeneze (tvorba nových tuku) (Kamalakkannan et al., 2010)
 • Potlačení proliferace a diferenciace tukových buněk (Plaza et al, 2005;. De et al, 2005;.. Cioffi a kol, 2006)
 • Potlačení tvorby nových tukových buněk - nové a vzrušující způsob boje proti obezitě (. Kamalakkanna et al, 2011)

Další zdravotní přínosy Caralluma fimbriata

Zdravotní benefity profil Caralluma fimbriata zahrnuje (Kamalakkannan et al, 2010; Kamalakkanna et al 2011..):

 • Snížení krevních lipidů - cholesterol - čímž se snižuje riziko kardiovaskulárních chorob
 • Vylepšená citlivost krev leptin - ovlivňuje obezitu a metabolických onemocnění příznivě
 • Zvyšuje hladinu cukru v krvi - ovlivňuje cukrovku příznivě

Je smutné, že důkazy, pokud podpora zdravotních výhod Caralluma fimbriata pochází většinou ze studií na zvířatech.

Jaké jsou efektivní dávky Caralluma fimbriata?

V současné době není dostatek vědeckých poznatků pro definování účinné dávky Caralluma , které způsobují úbytek na váze (WebMD, 2013). Neexistuje žádná možnost, než jít s vedením výrobce - postupujte podle pokynů na etiketě.

Ačkoli Caralluma fimbriata se zdá být bez nežádoucích účinků (viz níže), je nejlepší se vyhnout v přítomnosti metabolických onemocnění, jako je cukrovka, kardiovaskulární onemocnění a stavů, jako je těhotenství a při kojení své dítě.

Hledají radu svého lékaře, pokud máte jakékoliv pochybnosti, je také dobrá strategie.

Existují nějaké nežádoucí účinky Caralluma fimbriata?

Studie na zvířatech a několik lidské klinické studie o Caralluma fimbriata byly hlášeny žádné nežádoucí účinky (Preuss, 2004;. Kamalakkannan et al, 2010; Kamalakkanna et al 2011)..

Důkazy ve prospěch Caralluma fimbriata

Většina studií (lidské nebo jinak) zkoumající anti-obesogenic akce Caralluma fimbriata hlásili pozitivní výsledky. Ačkoli hodně z těchto důkazů vychází ze studií na zvířatech, dvě lidské klinické studie, které byly provedeny k závěru, že Caralluma fimbriata nemá vliv na obezitu příznivě.

 • V jednom z těchto klinických studiích - provedené v roce 2007 - Vědci porovnali základní ukazatele obezity, jako lipidů v séru, hladiny cukru v krvi, antropometrických měření, kalorického příjmu a potlačení chuti k jídlu s těmi, které po 60 dnech spotřeby Caralluma fimbriata extraktu (Kuriyan et al. 2007). Výsledky ukázaly, snížení tělesné hmotnosti, index tělesné hmotnosti, tělesného tuku, hip obvodu a příjmu potravy. Autoři této studie k závěru, že extrakt Caralluma se zdá, že mají schopnosti, snižujícími hmotnost.
 • Ve studii prezentované na 12. výročním Světový kongres Anti-Aging medicíny v Las Vegas, Nevada, autoři Lawrence a Choudhary hlášeny podobné výsledky (Lawrence & Choudhary, 2004).
 • Ve studii na zvířatech prováděné v poslední době jsme prokázali nejen antiobesogenic ale také antiateroskleroticky schopnosti Caralluma fimbriata (Kamalakkannan et al., 2010).

Téměř všechny studie se zdá, vládnout ve prospěch Caralluma fimbriata. Další důkaz pochází ze skutečnosti, že Caralluma fimbriata je účinný při Prader-Willi syndrom přejídání, které je jinak velmi dobře známý na léčbu. Navíc k jeho účinnosti, Caralluma fimbriata se zdá být stejně bezpečné jako domů; Žádný z těchto studií se dosud hlášeny žádné nežádoucí účinky.

Chystáte se současnými důkazy, podle našeho názoru, Caralluma fimbriata se zdá být ideální tuku ztrátu agent - účinný bez vedlejších účinků a (nemluvě) se dalších zdravotních výhod!

Užitečné odkazy

 • Cioffi, G., Sanogo, R., Vassallo, A., Dal, PF, Autore, G., Marzocco, S. et al. (2006). Pregnan glykosidy z Leptadenia pyrotechnica. J Nat.Prod., 69, 625-635.
 • De, LM, De, TN, Sanogo, R., Autore, G., Marzocco, S., pizza, C. a kol. (2005). Nové pregnan glykosidy od Caralluma dalzielii. Steroidy, 70, 573-585. Online Referenční
 • Kamalakkanna, S., Rajendran, R., Clayton, P., a Akbarsha, A. (2011). Účinky Caralluma fimbriataExtract na 3T3-L1 dělení pre-adipocytů buněk. Food & Nutrition Sciences, 2, 329-336.
 • Kamalakkannan, S., Rajendran, R., Venkatesh, RV, Clayton, P., a Akbarsha, MA (2010). Antiobesogenic a antiateroskleroticky vlastnosti Caralluma fimbriata Extract. J Nutr.Metab 2010, 285301. Online Referenční
 • Kuriyan, R., Raj, T., Srinivas, SK, Vaz, M., Rajendran, R., a Kurpad, AV (2007). Účinek Caralluma fimbriata extraktu na chuť k jídlu, příjem potravy a antropometrii u dospělých indických mužů a žen. Chuť k jídlu, 48, 338-344. Online Referenční
 • Lawrence, R. & Choudhary, S. (2004). 'Caramulla fimbriata v léčbě obezity' v Proceedings of the 12. ročníku světového kongresu Anti-Aging medicíny, Las Vegas, Nev, USA. Ref Type: nepublikovaná
 • Loudon, JC (1830). Loudon je Hortus Britannicus. Katalog všech rostlin, domorodé, kultivovaný ve Společenství nebo byly do Británie. London: Longman. Online Referenční
 • MacLean, DB a Luo, LG (2004). Zvýšený obsah ATP / výroba v hypotalamu může být signálem pro energetickou snímání sytosti: studie anorektického mechanismu rostlinné steroidní glykosid. Brain Res., 1020, 1-11. Online Referenční
 • Plaza, A., Perrone, A., Balestrieri, ML, Felice, F., Balestrieri, C, Hamed, AI a kol. (2005). Nové neobvyklé pregnan glykosidy s antiproliferativní aktivity z Solenostemma Argel. Steroidy, 70, 594-603. Online Referenční
 • Preuss, H. (2004). Zpráva o bezpečnosti Caralluma fimbriata a jeho extraktu Hong Kong.
 • Rivera, D., Obon, C, Heinrich, M., Inocencio, C, Verde, A., & Fajardo, J. (2006). Shromáždili středomořské potravinové rostliny-Ethnobotanical vyšetřování a historický vývoj. Forum Nutr., 59, 18-74. Online Referenční
 • Shukla, YJ, Pawar, RS, Ding Y., Li, XC, Ferreira, D., a Khan, IA (2009). Pregnan glykosidy z Hoodia gordonii. Phytochemistry, 70, 675-683. Online Referenční
 • WebMD. (2013). Caralluma. Online Referenční

Disclaimer: Naše recenze a šetření jsou založeny na rozsáhlém výzkumu z veřejně dostupných informací nám a spotřebitelů v souvislosti s prvním vydavatelstvím na tyči. Údaje se opírají o naše osobní názor a zároveň se snažíme zajistit informace je up-to-date, výrobci dělat čas od času změnit své výrobky a budoucí výzkum může souhlasit s našimi zjištěními. Pokud máte pocit, některý z informací je nepřesné, obraťte se na nás a my posoudíme poskytnuté informace.