Publikováno 12 February 2019

Texas Superfood Kompletní recenze | Koupit nebo podvod?

Pokud je to možné není, nebude, ani nejedí všechny druhy ovoce a zeleniny denně, Texas vstřebatelné Complete je prováděna za vás! Podle reklamy, bude tento doplněk vám výhodách zdravé výživy, jak Bůh zamýšlel! Texas Superfood Complete je k dispozici v tobolce nebo práškové formě, a s odděleným jar zažívacích enzymů prášku. Je to stojí za to vyzkoušet? Podíváme se dozvědět více.

Společnost Texas Superfood je vlastně založený na Springfield Utah, který jsme našli zklamáním, protože jsme chtěli, a očekává, že se bude nacházet v Texasu. Značka je součástí NPN Group Inc LLC, která se zdá být zapojen do mnoha různých podniků, včetně dovozu výrobků z Číny.

Texas Superfood Kompletní Pros

 • Můžeme myslet bezdůvodně přijmout tento dodatek

Texas Superfood Kompletní Cons

 • Mnoho zavádějící tvrzení v reklamě
 • Neodpovídající složky profil
 • Drahý
 • Riziko nežádoucích účinků
Watchdog Odmítnuto

Texas Superfood Complete

Review Links

WATCHDOG TIP: Zvažte použití spotřebitele # 1 hodnocené hubnutí produkt - KLIKNĚTE ZDE

Texas Superfood Kompletní přehled

Co byste měli vědět o Texas superpotravina Complete

Texas Superfood Complete je uváděn na trh jako kompletní doplněk výživy, které lze použít v místě vyvážené stravy, což je velmi riskantní radu , protože by to by bylo nebezpečné pro zdraví. Si můžete koupit ve formě kapslí nebo prášku, a to je drahé. Dodává se s doplňkovým produktem trávicí enzym a probiotickou prášku, o kterém je zde nulová informace. Reklama tvrdí, že doplněk obsahuje 55 ingrediencí, ale pouze jména 24 !

Texas Superfood není organické podle a i když to doplněk byl sestaven v USA, obsahuje i mported složky z neznámých zdrojů a v neznámých veličin . Máme velké obavy o bezpečnost a kvalitu této přílohy, jakož i zjevné nedůvěryhodnosti společnosti za ním.

Jaké jsou vedlejší účinky Texas Superfood Complete?

Informace o výrobku je nedostatečná, takže je nemožné předpovědět, jak tento dodatek bude mít vliv na vás , ale soudě podle uvedených složek nežádoucích účinků by mohlo být problém.

Možné vedlejší účinky mohou zahrnovat  bolesti hlavy, žaludeční nevolnost, únava, pocení, bušení srdce, nespavost, nevolnost, průjem zelené stolice, a interakce s léky na předpis .

Někteří lidé mohou vyvolat alergickou reakci. Doplněk obsahuje spirulina, který může způsobit měkkýše příznaků alergií, včetně  kopřivky, otoky a podráždění hrdla . Spirulina z neznámých zdrojů, jak zde může být kontaminována těžkými znečištěním kovů, včetně rtuti, arzenu a olova.

Tam je nulová informace o trávicích enzymů Probiotické doplněk, doplňkový produkt. Může to být v pořádku, ale je důležité si uvědomit, že probiotika jsou formou bakterie a může být nevhodný pro některé uživatele, u některých kmenů více nebezpečné než ostatní. Možné vedlejší účinky mohou zahrnovat bolesti břicha, nadýmání, a zavedení infekce do organismu .

Kolik Texas Superfood Kompletní náklady?

Texas Superfood Complete je velmi drahé . Dalo by se koupit spoustu potravin za stejnou cenu jako tento doplněk.

Koupit z oficiálních stránek a stojí $ 79,95 za láhev 180 kapslí (zdroj 1 měsíc) nebo 180 g prášku (1 měsíc je suppl y.

Všechny nákupy přicházejí s přídavným zažívacích enzymů a Probiotické vzorce.

Můžete ušetřit na větších objednávek:

 • Dvě láhve prášek / kapsle stojí $ 149,90
 • Tři láhve stojí $ 212,85

Ty jsou vyzvány k „přihlásit a uložit“, což vám ušetří další $ 8,95 s dopravou zdarma. Nedoporučujeme, měli byste se zaregistrovat pro tuto možnost auto-loď, jak to může být obtížné zrušit .

Můžete si také koupit Texas vstřebatelné dokončit prostřednictvím Amazonu za $ 89,95

Náš verdikt o Texas superpotravina Complete

Texas Superfood Complete zdá, že je provozována velmi hravé společnosti , kteří použili některé velmi zavádějící a pochybné reklamě za účelem prodeje tento dodatek. To není vyroben v Texasu, je to ekologické a není zlepšení na Božím plánu, jak bylo tvrzeno. Použití tohoto předražený nesmysl v místě zdravé výživy dle doporučení a vaše zdraví se nepochybně trpět .

Kromě toho máme skutečné obavy o původu a kvalitě ingrediencí . Spirulina není bezpečný, pokud to bylo sklizeno ze znečištěných vod, jako v Číně, protože je pravděpodobné, že zde, a pokud některá ze složek jsou skutečně ekologické nebo pěstované v USA, bychom byli velmi překvapeni. Nakonec byste měli nikdy vzít neznámých doplňků zakoupených přes internet , ale zažívacích enzymů a Probiotické Blend přichází s ještě méně informací, než je hlavní produkt.

Podle našeho názoru, Texas Superfood Complete je jen další předražené doplněk v dlouhé řadě výrobků prodávaných NPN Group Inc LLC. Nevěříme tuto společnost a my rozhodně nebude věřit naše zdraví s tímto doplňkem.

Nedoporučujeme Texas Superfood Complete našim čtenářům.

phentaslim láhev
Nejoblíbenější volbou pro spotřebitele v roce 2019 je Phentaslim .

S kombinací ověřených ingrediencí, vynikající servis a záruku vrácení peněz 60 dnů, Phentaslim dělá velké vlny ve stravě světě.

Zjistěte, proč tisíce lidí volí Phentaslim k dosažení svých cílů hubnutí, a proto je to také nejvyšší výběr v editoru.

Přečíst Watchdog recenzi Phentaslim zde .

Texas Superfood Kompletní Klíčové vlastnosti

Texas Superfood Complete je doplněk stravy, který skládá ze dvou produktů. Tam je vstřebatelné je k dispozici buď v tobolce nebo práškové formě, a to je spárován s jar trávicích enzymů a probiotik popsán jako doplňkový produkt. Zdá se, že všechny nákupy Texas vstřebatelné Kompletní patří oba produkty.

Můžete si vybrat, zda se má vzít vstřebatelné v práškové formě nebo ve formě kapslí. Nutriční profil se zdá být stejné, takže to přijde až na vašich vlastních preferencí. Nicméně, Probiotické doplněk doplněk je vždy ve formě prášku! Nyní, když máme všechno, co z cesty, pojďme se podívat na doplňku!

Texas Superfood Kompletní Fakta

 • Není to z Texasu, a to není ekologické
 • K dispozici v práškové formě nebo kapsle
 • Dodáván s doplňkovým produktem s názvem trávicích enzymů a Probiotické Blend

Podle informací o výrobku, Texas vstřebatelné Complete obsahuje 55 superfood přísad včetně Acai berry a brokolicí. Všechny jsou inzerovány jako organické a GM-free a obsahují všechny různé živiny, vitamíny a minerály, které jsou ve čerstvého ovoce a zeleniny v dodatku. Mohli bychom počítat pouze 24 přísad, takže tam je nedostatek zde 31 neznámých a nekotovaných složek, které je trápí.

Kromě toho máte probiotický / trávicí enzym doplněk ke přispět ke zlepšení trávení a celkový zdravotní stav. Divu, že nemůžeme najít výrobní štítek pro tento doplněk, a jak by to mohlo obsahovat 31 různých složek, to je obzvláště znepokojující. Podívejte se na kartu složek se dozvědět více.

Jak se Texas Superfood Complete

 • Práškový dodatek: Kombajn 1 Úroveň Scoop a Probiotické Enzymy 8-10 uncí nápoje dle vlastního výběru.
 • Kapsle doplněk: Take 6 Kapsle s naším Probiotické enzym směs denně. Za nejlepší absorpci, vzít malých dávkách několikrát denně.

Texas Superfood není podána v Texasu. Farmy, kde jsou pěstovány suroviny nejsou založeny v Texasu, a ne všechny složky tohoto doplňku dokonce odvozeno z USA. To je pochopitelné vzhledem k tomu, že některé z plodů jen růst v zámoří, například v Asii, ale není tam žádné skutečné informace o původu jednotlivých složek v tomto dodatku.

Texas Superfood je značka provozuje společnost s názvem NPN Group Inc LLC se sídlem v Utahu a v čele s mužem jménem Dennis Black. Adresa společnosti je uváděno 1180 N. Mountain Springs, Springville, UT, a telefonní číslo je 1.888.36.36.888. K dispozici je také live chat zařízení na stránkách inzerované, ale nezdá se do práce.

Texas Superfood Kompletní Týká se:

 • Reklama tvrdí, že vám může dát dodatek k dětem, které by mohly být nebezpečné
 • Nenahradí vyváženou stravu, která obsahuje čerstvé ovoce a zeleninu podle
 • Mnoho nežádoucí účinky
 • Hravé reklama - tato společnost se zdá být velmi nedůvěryhodné
 • Obsahuje 31 neznámé a nepojmenované složky

Ačkoli Texas Superfood se nezdá moc spojení se stavem Texasu našli jsme, že prezident společnosti Dennis Black bylo vloženo do 9 firem, včetně Dallas zdraví LLC, jakož i další doplněk výživy firem, z nichž mnohé se zdálo klesly na vedlejší koleji.

Také jsme zjistili, že NPN Group mají širokou škálu podnikání, včetně dovozu zboží z Číny.

Co Texas Superfood Complete tvrdí, že dělat?

Podle reklamy pro práškové formě tohoto dodatku,

„Tento výrobek obsahuje 180 gramů Texas vstřebatelné Complete a náš trávicí enzym a Probiotické vzorce doplňkový produkt. Vzali jsme bio ovoce a zeleniny, a dát jim potřebné trávicích enzymů a probiotik, aby vám nejlepší dostupné potravinový doplněk podpory.“

Slovo „bio„se hodně používá v reklamě. Jako,

„Vyrobeno z nejlepších organických ovoce, zeleniny a bylin pro nutriční podporu.“

Bizarně Texas Superfood pak vyzývá k Všemohoucímu, aby vás přesvědčil ke koupi tohoto doplňku.

„Texas Superfood Complete je vyrobena z Božích nejlepší ovoce, zeleniny a bylin. Žádné umělé cokoliv.“

To pokračuje,

„Bůh stvořil. On také vytvořil čerstvé přírodní potraviny, aby vás zdravé. V Texasu Superfood víme, že to je pravda. Víme také, že jste zaneprázdněni. To je důvod, proč jsme se Boží nejlepší potraviny a také Texas superfood Complete. V tomto produktu jsou všechny přírodní potraviny určené pro vaše tělo, ve výhodné formě prášku.

Pokud se vám nedaří, nebude ani nejezte všechny své ovoce a zeleniny každý den ... Texas vstřebatelné Complete je určen pro vás.

Nemůžeme se ubránit dojmu, že když Bůh stvořil všechny tyto nádherné čerstvé potraviny pro nás, nejmenší, co jsme mohli udělat, je jíst to čerstvé v tom, jak bylo zamýšleno.“

Má Texas superfood hotového díla?

Není mnoho informací o obsahu těchto doplňků. Ano, je nám řečeno, existuje 55 různých složek, ale podle našeho názoru existují některé zdravotní problémy a otázky týkající se jejich kvalitě. Podle našeho názoru, zlepšit svůj jídelníček by bylo lepší volbou než pomocí tohoto doplňku.

Jedním z hlavních problémů s Texas vstřebatelné Complete je, že nemáte opravdu vědět, co užíváte. Tento doplněk tvrdí, že je založena výhradně na přírodních druhů ovoce a zeleniny, ale obsahuje Spirulina a Chlorella, oba mikro bakterie (řasy), odvozené z mořských zdrojů, a to jak s vysokým rizikem vedlejších účinků.

Spirulina se pěstuje ve slané vodě a je často kontaminovány znečištění s obsahem olova, rtuti, a arzénu. Většiny obav je Spirulina sklizeno z Číny, která je pravděpodobně tento případ. Chlorella je sklizena ze sladkovodních zdrojů a může způsobit nežádoucí účinky.

Přísada množství nejsou poskytovány ani jmenován v probiotické doplněk, a přestože informace o produktu poskytuje některé informace o mnoho z nich, jako jsou výhody Acai „Plnění zdravé tuky a vlákniny, což je obecně zdravé potraviny“ vy opravdu nevím kolik to bude skutečně fungovat v podobě doplnění.

Kromě toho, tento doplněk NENÍ organická podle, nebo, jak je vyznačen na štítku. Nejčastější dotazy vysvětlují, že i když mnohé z ingrediencí pochází z místních ekofarem, „některé ze složek obsažených v Texasu SuperFood® nejsou trvale dostupné v organické formě.“

Nevíme, které složky jsou ekologické a které ne. Náš odhad je, není mnoho! Většina součástí tohoto dodatku jsou dováženy ze zemí, kde organický stav je těžké prokázat, jako je Čína.

Podle informací o výrobku,

„Některé látky jsou jedinečné do různých zemí a oblastí světa, jako je Rakousko, Brazílie, Kanady, Chorvatska, Ekvádoru, Izraeli, Itálii, Španělsku a Thajsku ...“

Pokud se chystáte volat doplněk Texas superfood Complete a naznačit, že je americký produkt objednal bohem, určitě držet organické sledovatelné místní produkce jak vyplývá z reklamy je více důvěryhodné a poctivý přístup?

Jaké jsou ingredience Texas Superfood Complete?

Texas Superfood Kompletní je dvousložkový přípravek sestávající z vstřebatelné ve formě kapslí nebo prášku, a také doplněk trávicích enzymů doplněk.

Servírovací velikost je rovna 6 kapslí nebo jedné 6g lopatka, pokud zvolíte prášek.

Neexistují žádné množství látky opatřené na štítku a všechny složky jsou označeny jako ekologické, který je nepravdivý. Vynechali jsme na „organický„předponu zde. Nikdo nemá žádnou představu o velikosti porce jednotlivých složek nebo celkové množství kombinovanými účinnými složkami.

 • Složení: Acai Berry, Baob, cukrové řepy, Black Seed, brokolice, brokolice kapusta, Camu Camu, Chlorella, černého bezu, kořen zázvoru, Goji Berry, Golden Berry, z hroznových jader, Hawthorn Berry, svatá bazalka, Lucuma, Maca, Monk Ovoce, Noni , granátového jablka, Spirulina, sladkých brambor, kurkuma, White Mulberry.

Žádný z těchto prvků na rozdíl od brokolicí a cukrovou řepu je pravděpodobné, že byly vypěstovány na farmách kdekoli blízko Texasu. Spirulina a Chlorella jsou druhy řas a jak známo, že riziko nežádoucích účinků v důsledku znečištění. Pomocné látky mohou mít výhody, ale jsou také známé vedlejší účinky.

Tam je nulová informace o trávicích enzymů Blend, doplňkový produkt.

Vzhledem k tomu, že reklama tvrdí, existuje 55 složek celkem, a tam jsou jen 24 uvedené ingredience, to zanechává schodek ve výši 31 neznámých složek.

Má Texas Superfood Complete nějaké vedlejší účinky?

Zjistili jsme, pouhých 5 nezávislé recenze na Amazon a žádný z těchto uživatelů se nezmínil o vedlejší účinky, což je dobrá zpráva.

Nicméně, s takovými neznámých složek tohoto dodatku přidána k obavám jen to, co je v trávicím probiotické směsi bychom být velmi opatrní.

Možné vedlejší účinky mohou zahrnovat alergické reakce na spirulina, které mohou zahrnovat:

 • Kopřivka
 • Otok
 • Podráždění v hrdle

Přidanou hlavním zájmem o spiruliny je vysoké riziko kontaminace znečištění, včetně rtuti, olova a arzenu.

Pomocné látky mohou způsobit:

 • Bolesti hlavy
 • Žaludeční nevolnost
 • Únava
 • pocení
 • bušení srdce
 • Nespavost
 • Nevolnost
 • Průjem
 • zelené Stoličky
 • Interakce s léky na předpis

Neznámého Trávicí směs / Probiotické doplněk je znepokojující. Je důležité si uvědomit, že probiotika jsou formou bakterie a může být nevhodný pro některé uživatele, u některých kmenů více nebezpečné než ostatní.

Možné nežádoucí účinky zahrnují:

 • bolesti břicha
 • nadýmání
 • Zavlečení infekce do organismu

Upozornění:
Není vhodné pro osoby mladší 18 let Vyhněte se, pokud jste těhotná nebo kojíte. Neužívejte, pokud máte základní zdravotní stav nebo oslabeným imunitním systémem. Neberte s léků na předpis a přestaňte jej používat, pokud se vyskytnou nežádoucí účinky. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

Existují nějaké hodnocení zákazníků k Texas Superfood Complete?

Existuje pouze několik recenzí, takže můžeme také zahrnout je všechny!

Tento zákazník koupil práškový verzi omylem a byl zmaten tím, že doplněk zažívacích enzymů,

Myslel jsem, že dostávám kapsli. Nevěděl, že byl práškový a vlastně dva samostatné produkty.

Další zákazník musel přijít na to sám,

Snadné použití. Jen se s jídlem ... nebyl jsem si jistý, co dělat s enzymy, ale rychle jsem přišel na to, že je nápoj prášek jste vložili do 8 oz vody ... ochutnat v pořádku, ale mohlo být lepší ... Je třeba přidat lepší pokyny k výrobku a jak ji použít ...

Tam byl problém dodávka s jedním uživatelem,

přišel balíček s práškem po celé láhve

Nicméně jeden Zákazník byl velmi spokojen a šel do velkých detailů,

Texas Superfoods je skvělá věc. Pokud jsou použity každý den bude váš imunitní systém začne budovat a zesílit. Když se to stane, nemusíte dostat nemocný už ne. Zastavil jsem se dostat nemocný a jsem použil, aby nemocné několikrát do roka. Taky nechápu alergie téměř vůbec. To řeší mnoho problémů v těle, pokud máte cukrovku nebo vysoký krevní tlak. To také dělá se budete cítit lépe a budete mít více energie. Neočekávejte, že se tento narychlo pro věci ... .To trvá nějakou dobu, ale když začne pracovat pro vás, budete se cítit lépe, než máte v letech a zastavit onemocní. Když se váš imunitní systém je silný vaše tělo bude bojovat cokoli, včetně rakoviny, atd. To je, jak to funguje. Jen držet s ním a uvidíte rozdíl. Také jsem si všiml, když jsem nedávno začal brát doplněk probiotika / enzym, který je dodáván s superfoods,

Další zákazník byl také potěšen,

Dobrý produkt, není po chuti. Spokojeni s nákupem.

Má Texas Superfood Complete Nabízet Záruka vrácení peněz?

záruka vrácení peněz 30-denní je inzerováno

Všechny výrobky mají záruku spokojenosti po dobu 30 dnů od data svého prvního nákupu. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem jakéhokoli důvodu, vraťte veškerý nepoužitý část o vrácení kupní ceny, nižší dopravy.

Můžete se obrátit na společnost prostřednictvím: 1.888.363.6888 nebo [email protected]

Kde si mohu koupit Texas Superfood Complete?

Můžete si koupit Texas Superfood Kompletní přímo z oficiálních stránek. To je také na prodej přes Amazon.

Jakým způsobem Texas Superfood Kompletní porovnání s Phentaslim?

Kritéria Texas Superfood Complete Porovnání Phentaslim porovnání
Klinicky Ověřené Složení
Side Effect zdarma
Pozitivní hodnocení zákazníků
24/7 Support
Záruka vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA

Dieta Pills Watchdog nedoporučuje Texas Superfood Complete.

Texas Superfood Complete

# 1 Volba spotřebitelů 2019: Phentaslim

Phentaslim je Diet Pills Watchdog Schválený

Phentaslim

Tisíce zákazníků snížit tuk s tímto rychlým a silným thermogenní spalovače tuků. Může potlačit chuť k jídlu, zvýšení energetické hladiny a pozvednout náladu bez nervozity.

 • Více než 100.000 spokojených zákazníků
 • Vyráběné v zařízení GMP
 • 60-denní záruka vrácení peněz
 • Doprava zdarma a nakupovat 3 + 1 zdarma nabídky!
Podívejte se na naši celou recenzi zde

Disclaimer: Naše recenze a šetření jsou založeny na rozsáhlém výzkumu z veřejně dostupných informací nám a spotřebitelů v souvislosti s prvním vydavatelstvím na tyči. Údaje se opírají o naše osobní názor a zároveň se snažíme zajistit informace je up-to-date, výrobci dělat čas od času změnit své výrobky a budoucí výzkum může souhlasit s našimi zjištěními. Pokud máte pocit, některý z informací je nepřesné, obraťte se na nás a my posoudíme poskytnuté informace.