Publikováno 22 January 2019

Slendershot Review | Koupit nebo podvod?

hubnutí doplňky se staly tak populární, že se nyní objevují ve všech druzích tvarů. Jakož i obvyklých kapslí nebo prášků, výrobci v současné době působí hořáky tuku ve formě náplastí, panáka, nebo dokonce pleťové krémy a kosmetické výrobky. Ale tyto neobvyklé prováděcí mechanismy vlastně funguje?

Níže vezmeme podrobný pohled do Slendershot, aby se zjistilo, zda tento pre-jídlo hubnutí střela skutečně funguje stejně jako normální hubnutí kapslí.

Slendershot Pros

 • Žádný

Slendershot Cons

 • Nepravděpodobné, že by pracovat jako inzeroval
 • Názor zákazníka je smíšený, a mnozí zákazníci si stěžují na vedlejších účinků
 • Přísada množství, které nejsou uvedeny a žádná záruka vrácení peněz
Watchdog Odmítnuto

Slendershot

Review Links

WATCHDOG TIP: zvážit použití editoru # 1 hodnocené potlačuje chuť k jídlu - KLIKNĚTE ZDE

Slendershot Přehled

Co byste měli vědět o Slendershot

Slendershot je neobvyklá ztráta hmotnosti výrobku, který je dodáván ve formě pitné „záběrů“ . Zákazníci jsou vyzváni, aby vypít jednu před jídlem jednou denně , a je řečeno, lze očekávat řadu výhod, včetně hubnutí, lepší náladu, a více energie. Slendershot je také popisován jako má detoxikační účinky, i když skutečné toxiny, které jsou údajně vyhnaní nikdy uvedeno .

Jaké jsou vedlejší účinky Slendershot?

Ačkoli tam nejsou příliš mnoho hodnocení zákazníků k Slendershot on-line, mnoho z těch, které jsme viděli, si stěžují na vedlejších účinků, jako je nevolnost, nadýmání, průjem a další . Některé z těchto složek nalezených v tomto přípravku může také způsobit problémy se spánkem a bolesti hlavy .

Kolik Slendershot stojí?

Na oficiálních stránkách Slendershot ao Holland & Barret internetovém obchodě, 28-ti denní balení Slendershot stojí standardní cenu 29,99 £ . Zákazníci mohou najít stejné pack pro něco levnější na Amazon, kde to stojí £ 25.86.

Na oficiálních stránkách Slendershot, 14-ti denní balení je také k dispozici pro 19,99 £ , jakož i 3-měsíční balení (s volným šejkru a detoxikační plán) 69,95 £ .

Náš verdikt o Slendershot

Pro nás je vidět slovo „Detox“, je vždy velká červená vlajka, protože nám okamžitě říká, že prodávající není opravdu slibné nic jiného než nejasně definované nesmysl. Podrobnější pohled na Slendershot ukazuje to být nic víc než to.

Stejně jako většina ostatních odpadových produktů, Slendershot balení v dlouhém seznamu ingrediencí do malé trubičky , z nichž většina jsou považovány za neúčinné. I když výrobce nepodaří uvést množství přísada , bity informací můžeme vidět naznačuje, že nepatrné množství každé složky se zdají být zahrnuty, čímž celý mix docela k ničemu. Výběr složek je také divné; pro nás, zobrazí se výrobcem, který má jen plácl desítky náhodných složek společně s žádným rýmu nebo důvodu.

Slendershot není příliš oblíbený produkt a má přilákal poměrně málo bzučení a velmi málo připomínek zákazníků online. Ty, které jsou k dispozici ke čtení bývají velmi smíšené, s překvapujícím počtem zákazníků stěžujících vedlejších účinků. Ti, nespokojený s jejich nákupu mají smůlu, protože výrobce nabízí nic v cestě záruku vrácení peněz .

Myšlenka na hubnutí „výstřel“ Zní to zábava, ale provedení jen za následek hloupé a neefektivní trik .

Celkově lze říci, nedoporučujeme Slendershot našim čtenářům.

phentatrim láhev
Nejoblíbenější potlačuje chuť k jídlu v roce 2019 je Phentatrim .

Jeho složky jsou vědecky prokázáno, že pomáhají hubnutí a ty jsou pokryty 60-ti denní záruku plného vrácení peněz od důvěryhodné firmy, což Phentatrim velmi populární volbou ve stravě světě.

Phentatrim je to nejlepší, co narazila na trhu doplňovat po dlouhé době, s tisíci zákazníky už vidí výhody. To je důvod, proč je top pick naší redakce.

Přečíst Watchdog recenzi Phentatrim zde .

Slendershot Klíčové vlastnosti

Slendershot je hubnutí nápoj, který je navržen tak, aby být přijata jako „střely“ před jídlem. Výrobek se prodává ve formě malých červených zkumavek, a obsahují směs vody, sladidla a hubnutí bylin a aminokyselin. Všechny balíčky Slendershot jsou veganské a vegetariánské příjemný.

Slendershot Fakta

 • Vyráběný firmou Slendershot
 • Obsahuje 14 nebo 28 sáčků v krabici (v závislosti na balení vybrán)
 • Hubnutí „záběry“, které jsou navrženy tak, aby se před jídlem

Tento produkt je vyráběn UK-založená společnost, která se objeví také být jmenován Slendershot. Slendershot propaguje pouze produkt, pro které jsou s názvem, a doposud jediný usilovat o to, aby ho prodat online (ačkoli oni doufají, že přinese Slendershot do vysokých obchodech pouličních „brzy“). Malá společnost již rekrutuje distributory a spolupracuje s atlety a televizních moderátorů prodat svůj vlajkový produkt. Společnost můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu ( [email protected] ) nebo prostřednictvím kontaktního formuláře poskytované na svých oficiálních internetových stránkách.

Jak se Slendershot

Návod k použití, jsou následující:

 • Jednoduše vzít jednu ránu denně, 30-60 minut před jídlem - ráno, odpoledne nebo večer po dobu 28 dnů!

Slendershot Týká se:

 • Nepravděpodobné, že by nějaký znatelný vliv na hmotnost nebo cokoliv jiného
 • Přísada množství nejsou uvedena
 • Výrobce neposkytují záruku vrácení peněz, aby se riziko z nákupů

Co to Slendershot nároku dělat?

Výrobci tvrdí, že Slendershot pomáhá zákazníkům k detoxikaci a dosáhnout svých hubnutí cílů. Jednotlivé složky nalezené v mixu jsou různě řekl, aby zvýšení metabolismu , spalování tuků a spolehlivě „dát na jaře ve svém kroku“.

Vzorec je také řekl, aby působit jako dobrý zdroj antioxidantů, které se údajně „obnovit zdraví“ a poskytnout výbuch energie. Výrobci rovněž tvrdí, že přidá „zlepšení nálady“ vzorec, který lze účinně bojovat proti ulici a posílení imunitního systému.

Má Slendershot práci?

Slendershot balení v široké paletě zdánlivě náhodných doplňků složek v každé malé zkumavky. Různé očekávané ze složek obsažených v této produktové řady z nutnosti projímavý účinek, vázající tuk, vlastnosti potlačení chuti k jídlu , vyvolávající relaxaci, a další.

Avšak poté, co několik desítek složek je zřídka dobrá věc. Výrobci nepodaří odhalit množství přísada, ale zkušené oko může vidět, že kvantitativní poměry extrakce a procenta, které jsou kótované jsou směšné, nám říká, že dávky budou pravděpodobně žalostně malý. V podstatě lze říci, Slendershot se zdá být málo víc než voda se skvrnami různých užitečných složek se rozprostře až dodatečně. Neměli bychom očekávat, že tento produkt nemá žádný vliv.

Jaké jsou ingredience Slendershot?

Nalezené v Slendershot složky jsou uvedeny níže. Bohužel výrobce nedokáže uvést správné množství přísada, která znemožňuje zákazníkům odhadnout, jak efektivní celkový mix je.

 • Voda
 • Sladidlo
 • Glycerol
 • Přírodní aroma černého rybízu
 • Natural malinovou příchutí
 • Vitamín C
 • Xanthanová guma
 • Konzervant sorbát draselný
 • Konzervační látky benzoát sodný
 • Natural Granny Apple Flavor
 • barva Magenta
 • Barva červená anthokyanové
 • Výtažku aceroly 12: 1 17%: Toto ovoce je známý pro jeho vysoký obsah vitamínu C, avšak nemá žádné skutečné vlastnosti jako doplněk. Zdroj
 • Aloe Vera extrakt z listů 200: 1 0,30%: aloe vera se používá k léčbě zácpy, pokud jsou užívány orálně, protože se zdá, že mají laxativní účinek. Zdroj
 • Sibiřský ženšen oddenek Extract 25: 1: Bohužel, klinické studie, které naznačují, že sibiřský ženšen je jasné léčebné výhody jsou buď nekvalitní studie na lidech, nebo jsou ze zkoušek in vitro nebo ve zvířatech. Některé studie naznačují, že rostlina může přispět ke snížení úbytku kognitivních funkcí a zvýšit poznání obecně, ale klinická podpora je zdaleka u konce, nebo také testovány na lidských subjektech. Zdroj
 • L-arginin hydrochlorid 0,12%: Arginin je esenciální aminokyselina, která je bohatá na potraviny a mohou být provedeny v těle. Důležitý pro hojení ran a krevní oběh, l-arginin je myšlenka ke zvýšení hladiny oxidu dusnatého v těle (které účinně zásobuje více krve do svalů). Zdroj
 • L-glutamin 0,10%: Tato esenciální aminokyselina, je stavební blok proteinu (svalu). Zdroj
 • 5-hydroxytryptofan (5HTP), 0,10%: 5-HTP se používá v těle, aby se serotonin, který hraje především roli v regulaci nálady. Některé studie, zejména na zvířatech ukázaly, že 5-HTP snižuje chuť k jídlu, stejně jako zvýšení náladu.
  Zdroj
 • Opuncie Prášek: opuncie je známo, že výrazně snižuje hladinu cukru v krvi po požití při správném připraven. Jedlá dužina z kaktusu může také snížit hladinu LDL cholesterolu v krvi. Jedna předběžné studii bylo zjištěno, že spotřeba kaktusu zvyšuje množství tuku nalezen ve stolici, což naznačuje, že ovoce se váže s nějakým tukem v žaludku, částečně brání trávení tohoto tuku. Dlouhodobé užívání z opuncií nebyl studován. Zdroj
 • Beta Alanin: Beta alanin byl opakovaně prokázáno, že zvýšení hladiny svalové karnosinu v lidském těle, což má za následek zvýšení množství pracovních sportovců může provádět v tréninku s vysokou intenzitou. Jeho použití je doprovázen výrazným „mravenčení“ pocit ve svalech. Zdroj
 • Lékořice extrakt z kořene 5: 1: lékořice může být použita k léčbě zažívací problémy, ale může dojít k zadržování vody. Zdroj
 • Vápník Pyruvát: Tato látka je myšlenka ke zvýšení odbourávání tuku. Zdroj
 • Acai Berry Prášek: Berry, který byl neprávem přepjali jako hubnutí super-potravin, použití Acai berry v pilulky na hubnutí dostal do popředí zájmu v posledních letech. Acai berry je vysoko v antokyanů, antioxidanty, které mohou pomoci chránit tělo před rakovinou, záněty, stárnutí, neurologických onemocnění, diabetes a bakteriálních infekcí. Nicméně, nějaké tvrzení, že to pomáhá hubnutí jsou podložena. Zdroj
 • Paprika: Kapsaicin, který se nachází v kajenský pepř, je myšlenka někteří hrají roli při hubnutí. Některé studie naznačují, že by mohlo potlačit chuť k jídlu mírně, zatímco jiní naznačují, že teplo způsobuje termogenní reakce v těle, pálení více kalorií po určitou dobu. Nicméně, existují i studie, které ukazují kajenský pepř má malý nebo žádný vliv na pokusy hubnutí. Zdroj
 • Green Tea Leaf Extract: Zelený čaj je vysoká ve skupině antioxidantů zvané katechiny. Studie ukázaly, že katechinů a kofein jak zvýšit výdej energie dočasně zvýšit metabolismus. Nicméně, metabolická zvýšení způsobená zeleného čaje je omezená. Zdroj
 • Extrakt ze semen hroznů 120: 1: z hroznových jadérek, může pomoci ke snížení hladiny cholesterolu a zlepšení špatný krevní oběh. Je také vysoký antioxidanty, které mohou mít prospěch zdraví obecně. Zdroj
 • Spirulina 0,0042%: Spirulina je modro-zelené řasy, která obsahuje celou řadu přírodních vitamínů a minerálů. Téměř všechny tvrzení o něm v současné době nepodložená, ačkoli to je myšlenka syntetizovat / uvolnění oxidu dusnatého. Zdroj
 • Ginger Root Prášek: Některé studie naznačují, že kořen zázvoru je potlačuje chuť k jídlu. Jedna studie použila sušené zázvor prášek, aby se čaj, který účastníci pil se snídaní. Vědci zjistili, že hladina sytosti byly mnohem vyšší, když byl čaj spotřebováno se snídaní, spíše než jen snídaně na jeho vlastní. Zdroj
 • Guarana jadérek 4: 1 0,0042%: To bobule je přirozeně vysoký obsah kofeinu, a to je často složka používá v energetických nápojích a pilulky na hubnutí. Zdroj
 • Garcinia Cambogia ovoce 0,0042%: zkumavky a výzkum na zvířatech bylo zjištěno, že HCA, účinná látka v Garcinia cambogia, může být užitečné při hubnutí, z důvodu jeho účinků na metabolismus. Nicméně, četné studie na lidech bylo zjištěno, že nemá žádný vliv na jedné chuti k jídlu nebo rychlost metabolismu. Zdroj

Má Slendershot nějaké vedlejší účinky?

I když se většina složek se zdají být poddávkován, tento produkt může ještě způsobit nežádoucí účinky (které někteří zákazníci si stěžovali).

Některé z přírodních surovin se nacházejí v tomto produktu (jako je Garcinia cambogia, výtažku aceroly a opuncií) může způsobit mírné vedlejší účinky, jako je průjem, žaludeční křeče, poruchy spánku, bolesti hlavy, a nadýmání. Laxativa, jako je aloe vera může také způsobit častější koupelnové návštěvy.

Možné vedlejší účinky sibiřského ženšenu zahrnují ospalost, změny srdečního rytmu, smutek, úzkost, svalové křeče, a, při použití ve vysokých dávkách, a zvýšený krevní tlak.

Upozornění:
Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro osoby mladší 18 let věku Pokud užíváte nějaké léky nebo si nejste jisti o vhodnosti tohoto doplňku pro vás, poraďte se s lékařem před nákupem.

Existují nějaké hodnocení zákazníků k Slendershot?

Nebyli jsme schopni najít příliš mnoho recenze zákazníků diskutovat Slendershot on-line, i když jen málo jsme na místě byli rozhodně smíšené. Překvapující počet zákazníků si stěžovali na vedlejších účinků.

Trvalo jen 4 z nich z 14 denní zkušební verzi, a musel zastavit, dal mi velmi rozrušený břicho a nafouklé břicho, také měl průjem ... cítil lépe, když jsem zastavila poté, co prohlásil, že mohou pracovat pro ostatní, ale mě

Dal jsem na větší váhu!

Docela se mi líbilo to a neměl žádné nežádoucí účinky. Rozhodně jsem jedla méně během užívání těchto a zeštíhlit málo. Hádal bych, asi 3 nebo 4kg za měsíc, ale nelze s jistotou říci, jak jsem se vážit sám sebe.

Má Slendershot Nabídka Záruka vrácení peněz?

Na svých oficiálních internetových stránkách, Slendershot výslovně uvádí, že neposkytují záruku vrácení peněz. Zákazníci si mohou být schopen vrátit nechtěné zboží, pokud jsou v re-prodejný stavu, ale společnost nebude akceptovat vrací jen proto, že zákazníci jsou nespokojeni.

Kde si mohu koupit Slendershot?

Slendershot je k dispozici ke koupi na internetových stránkách výrobce, Amazon, a Holland & Barrett. Přestože jsou všechny ceny jsou uvedeny v britské libře, výrobce může rovněž zajistit mezinárodní lodní dopravy, pokud je to žádoucí.

Jak se Slendershot porovnání s Phentatrim?

Kritéria Slendershot Porovnání Phentatrim porovnání
Klinicky Ověřené Složení
Side Effect zdarma
Pozitivní hodnocení zákazníků
24/7 Support
Záruka vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA

Dieta Pills Watchdog nedoporučuje Slendershot.

Slendershot

# 1 Volba spotřebitelů 2019: Phentaslim

Phentaslim je Diet Pills Watchdog Schválený

Phentaslim

Tisíce zákazníků snížit tuk s tímto rychlým a silným thermogenní spalovače tuků. Může potlačit chuť k jídlu, zvýšení energetické hladiny a pozvednout náladu bez nervozity.

 • Více než 100.000 spokojených zákazníků
 • Vyráběné v zařízení GMP
 • 60-denní záruka vrácení peněz
 • Doprava zdarma a nakupovat 3 + 1 zdarma nabídky!
Podívejte se na naši celou recenzi zde

Disclaimer: Naše recenze a šetření jsou založeny na rozsáhlém výzkumu z veřejně dostupných informací nám a spotřebitelů v souvislosti s prvním vydavatelstvím na tyči. Údaje se opírají o naše osobní názor a zároveň se snažíme zajistit informace je up-to-date, výrobci dělat čas od času změnit své výrobky a budoucí výzkum může souhlasit s našimi zjištěními. Pokud máte pocit, některý z informací je nepřesné, obraťte se na nás a my posoudíme poskytnuté informace.