Publikováno 11 February 2019

Optavia Review | Koupit nebo podvod?

Optavia je nový název pro „rýsovat pro život“, náhradní jídlo programu hubnutí, které se prodává distributory známý jako zdravotní trenéry, kteří ve skutečnosti nemají žádné formální vzdělání a kteří obdrží provizi z prodeje.

Níže vezmeme podrobný pohled na Optavia, aby se zjistilo, jaké výhody tento doplněk nabízí spotřebitelům.

Optavia Pros

 • Někteří recenzenti úspěšně zhubla pomocí programu

Optavia Cons

 • Distributoři jsou netrénované ve výživě / zdraví a ještě poradí, že by mělo být umožněno pouze zdravotnickým pracovníkem
 • Může obsahovat olovo nečistoty
 • Spousta zpráv o vedlejších účincích
 • Hrozný zákaznický servis
Watchdog Odmítnuto

Optavia

Review Links

WATCHDOG TIP: Zvažte použití spotřebitele # 1 hodnocené hubnutí produkt - KLIKNĚTE ZDE

Optavia Přehled

Co byste měli vědět o Optavia

Hlavním Optavia programu hubnutí je optimální hmotnost 5 1 programu; Místo jídla zákazníci jíst „Fuelings“, pre-balené občerstvení a náhradní jídlo produkty, které zahrnují koktejly, bary, koláčky, palačinky a Mac a sýr. Optavia tvrdí, že následující program pomáhá, aby vaše tělo do stavu „mírného spalování tuků“. Existuje spousta stížností zákazníků o Optavia chudých zákaznický servis , včetně automatické přihlášení zákazníkům k odběru auto-loď programu a opouštět je stovky či dokonce tisíce dolarů z vlastní kapsy.

Jaké jsou vedlejší účinky Optavia?

Existuje mnoho zpráv o nežádoucích účinků vyskytujících se v mnoha zákaznických recenzí z Optavia. Zažívací problémy se zdají být běžné, včetně plynu, nadýmání, průjem, mastná vypouštění a řídké stolice . Jeden recenzent prodělali těžkou zácpu, které povedou ke anální trhliny. Bolesti hlavy, zvýšená hypertenzi v důsledku vysokého množství sodíku, vypadávání vlasů, nevolnost, závrať a jiné nežádoucí účinky.

Uvádělo se, že produkty Optavia jsou kontaminovány olova a jiných toxických kovů , které by mohly způsobit vážné vedlejší účinky.

Kolik Optavia stojí?

Optavia je neuvěřitelně drahé hubnutí program sledovat. Optavia Essential Optimal Kit stojí monstrózní $ 356,15 , ale zajišťuje dodávku 30-ti denní občerstvení a jídel na náhradu zařízení produkty pro jednu osobu. Tato sada neobsahuje některou ze složek potřebných pro zelenou a štíhlé jídlo dne.

Náš verdikt o Optavia

Nejsme dojem ztrátou programů Optavia hmotnosti nebo hubnutí výrobků vůbec. Tyto „fuelings“ jsou neuvěřitelně drahé , ale distributoři se snaží přesvědčit zákazníky, že oni jsou vlastně šetří peníze na jídlo pomocí následujícího programu; to platí pouze tehdy, pokud jste normálně jíst v restauracích neustále, a zákazníci stále potřebují koupit ingredience pro jedno jídlo denně v horní části přemrštěné náklady Optavia. „Zdraví Autobusy“, které prodávají na podporu programu a nabídka pro zákazníky, mít žádnou oficiální pozadí nebo školení v oblasti zdraví, výživy, hubnutí, nebo medicíně, Jsou to jen distributoři, kteří jsou placeni provizi za prodej výrobků. To vedlo k mnoha lidem s již existujících zdravotních podmínek dána hroznou radu o vhodnosti výrobků Optavia.

Program je velmi nízká kalorie, a proto by měl pomoci hubnutí teoreticky. Nicméně, to neučí nové nebo lepší stravovací návyky , neučí zákazníkovi, jak udržet svou novou nižší hmotnost v dlouhodobém horizontu, a zdá se, že neúměrný počet „fuelings“ K dispozici jsou sladké, ne pikantní, který právě posiluje špatné návyky v našem stanovisku.

Zjištění, že výrobky Optavia obsahovat příměsi a že znepokojivě velké množství spotřebitelů trpí gastrointestinálními nebo žlučníku otázkách souvisejících jsou oba neuvěřitelně znepokojující. Existuje mnoho zákaznických recenzí vykazujících hrozný zákaznický servis a obtížnosti získání náhrady . Existuje také mnoho zpráv o závažných nežádoucích účinků , s některými lidmi je poučený svými lékaři přestat okamžitě pomocí programu.

Celkově lze říci, nedoporučujeme Optavia našim čtenářům.

phentaslim láhev
Nejoblíbenější volbou pro spotřebitele v roce 2019 je Phentaslim .

S kombinací ověřených ingrediencí, vynikající servis a záruku vrácení peněz 60 dnů, Phentaslim dělá velké vlny ve stravě světě.

Zjistěte, proč tisíce lidí volí Phentaslim k dosažení svých cílů hubnutí, a proto je to také nejvyšší výběr v editoru.

Přečíst Watchdog recenzi Phentaslim zde .

Optavia Klíčové vlastnosti

Hlavním Optavia programu hubnutí je optimální hmotnost 5 1 programu; Místo jídla zákazníci jíst „Fuelings“, pre-balené občerstvení a náhradní jídlo výrobky, které zahrnují koktejly, bary, koláčky, palačinky a Mac a sýr. Optavia tvrdí, že následující program pomáhá, aby vaše tělo do stavu „mírného spalování tuků“.

Optavia Fakta

 • Vyráběný firmou Medifast
 • 30-ti denní dodávky „fuelings“
 • Zprávy o vysoký obsah olova / kontaminace

Optavia byl dříve znám jako rýsovat pro život . To je vyrobeno Medifast, který také vyrábět širokou škálu náhradních jídlo výrobků pod svým vlastním jménem. Optavia je dražší než výrobky Medifast, a zdá se, že Optavia je předkládán jako více Luxusnější (a tudíž výrazně dražší) možnosti. Existuje spousta stížností zákazníků o Optavia chudých zákaznický servis, včetně automatické přihlášení zákazníkům k odběru auto-loď programu a opouštět je stovky či dokonce tisíce dolarů z vlastní kapsy.

Jak se Optavia

 • Dne 5. a 1. programu Optavia je Optimal Weight, zákazníci se očekává, že jíst pět „Fuelings“ den, stejně jako jeden domácí vařené zelenou a štíhlé jídlo představovat štíhlé zdroje bílkovin a některé druhy zeleniny.

Optavia Týká se:

 • Může obsahovat olovo nečistoty
 • Spousta zpráv o vedlejších účincích
 • Hrozný zákaznický servis

Co znamená Optavia nároku dělat?

Optavia je popisována jako jednoduchý a snadno sledovat, že spotřebitelům pomůže ztratit významné množství váhy a učit se nové zdravější návyky. Tyto náhradní jídlo produkty, tzv Fuelings, které zřejmě byly vědecky vyvinut, aby vám pomohou dosáhnout zdravé tělesné hmotnosti.

Má Optavia práci?

Program je velmi nízká kalorie, a proto by měl pomoci hubnutí teoreticky. Nicméně, to neučí nové nebo lepší stravovací návyky, neučí zákazníkovi, jak udržet svou novou nižší hmotnost v dlouhodobém horizontu, a zdá se, že neúměrný počet „fuelings“ K dispozici jsou sladké, ne pikantní, který právě posiluje špatné návyky v našem stanovisku. Program je neuvěřitelně drahé a proto následující program dlouhodobý by mohlo být obtížné.

Jaké jsou ingredience Optavia?

Jedna krabička Optavia Essential Optimal Kit, který zajišťuje dodávku měsíční o fuelings na programu 5 a 1, obsahuje následující produkty.

 • Silky Peanut Butter & Chocolate Chip Bar
 • Krémová Double Peanut Crisp Bar
 • Pokapané Chocolate Fudge Crisp Bar
 • Krémová Chocolate Shake
 • Karamel Delight Crisp Bar
 • Chocolate Mint Cookie Crisp Bar
 • Cranberry Honey Nut cereální tyčinku
 • Wild Strawberry Shake
 • Raisin ovesné Cinnamon Crisp Bar
 • Dekadentní Double Chocolate Brownie
 • Žvýkací Chocolate Chip Cookie
 • Pečeným česnekem Krémová šťouchané brambory
 • Zlaté čokoládové palačinky
 • Rustikální Tomato Herb Penne
 • Med hořčice a cibule tyčinky
 • Red Berry křupavé O své Cereal
 • Homestyle Chicken Ochucené a zeleninová nudlová polévka
 • FREE OPTAVIA Blender Láhev *
 • 5 volby bezplatné verzi klienta *

Mnohé z těchto výrobků obsahují sojový olej, umělá sladidla, a vysoké úrovně sodíku.

Má Optavia nějaké vedlejší účinky?

Výrobci Optavia zmínit pouze vedlejší účinky na své prodejní stránky v nějakém malým písmem. Nicméně, oni přece poskytují některá omezení pro osoby, které by neměli následovat program, stejně jako zdůraznění některé skupiny lidí, kteří by se měli poradit se svým lékařem před registrací do programu.

Hlad a podrážděnost kvůli hladu se jeví jako běžné a očekávané nežádoucí účinky. Mezi další časté nežádoucí účinky patří bolesti hlavy, závratě, nevolnost a dlouhý seznam zažívací potíže. Zákazníci s alergiemi by měl zkontrolovat seznamy složkami jednotlivých „Fuelings“.

Upozornění:
Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není vhodný pro každého, kdo do věku 18 Nepoužívejte OPTAVIA programu, pokud jste těhotná. Pokud máte vážné akutní nebo chronické onemocnění (například srdeční infarkt, cukrovka, rakovina, onemocnění jater, onemocnění ledvin, anorexie, bulimie, atd.) Nepoužívejte OPTAVIA program, dokud váš poskytovatel zdravotní péče říká, že jsi zpět, nebo že Váš zdravotní stav je stabilizovaný. 5 '1 plán Optimální hmotnost není vhodný pro dospívající (13 až 18 let), se sedavým způsobem života starších osob (65 let a starší), kojící ženy, osoby s dnou, někteří lidé s cukrovkou, a ti, kteří vykonávají více než 45 minut denně. Pro zvláštní léčebné nebo výživovými požadavky, naleznete v našich programových průvodců online.

POZNÁMKA: Rychlé hubnutí může způsobit žlučníkové kameny nebo onemocnění žlučníku pro ty s vysokým rizikem. Při nastavování k příjmu na úrovni, a dietní změny nižší kalorické, někteří lidé mohou vyskytnout točení hlavy, závratě nebo gastrointestinální poruchy. Ty jsou obvykle dočasné.

Existují nějaké hodnocení zákazníků k Optavia?

Existuje mnoho zákaznických recenzí pro Optavia na consumeraffairs.com. Recenze jsou neuvěřitelně smíšené, se spoustou lidí uvádějících, špatné služby zákazníkům a řadu vedlejších účinků. Existují někteří lidé, kteří ztratili na váze pomocí tohoto programu, kteří opustili pozitivní recenze.

Sestra mého lékaře jsem navrhl vyzkoušet tento program a ona byla můj trenér, ha ... věděla, že moje zdravotní problémy ... vysoký krevní tlak, AFib, štítné žlázy, můj žlučník byla odstraněna a já jsem měl střevní resekci! Palivového systému mají sojový olej jako první složku. Pokud jste měli svůj žlučník odstranit nelze tolerovat sojový olej, nejen že mám plyn, křeče nafouklý žaludek, ale průjmu, který voněl hrozné a já vylučovaný oranžový olej ze svého řitního otvoru po dobu dvou týdnů. Teprve na programu po dobu pěti dnů. Řekla mi, že je to jen moje tělo vyklízí, co je třeba vyčistit! Já jsem teď musel jít na gastroenterologa. To se dostali tak špatné. Nemůžu jíst nic s sójový olej ... a všechno skoro má. Podívejte se na ingredience v tomto. Je to špatné, když jsem požádal o vrácení peněz, mám Runaround. Nemám energii na to zabalit a poslat balíček. To je, jak špatně jsem! Dejte si pozor na této dietě.

Koupil jsem program, 5 a 1 od přítele. Řekl jsem jim od samého začátku, že jsem měl vysoký krevní tlak, ale bylo zajištěno z ní a jiným trenérem, že produkty Optavia byly bezpečné pro lidi s vysokým krevním tlakem. Jednou jsem dostal hodnotu měsíční produktu, viděl jsem, že všechny bary a koktejly (Fuelings) mají vysoký obsah sodíku. Konzultoval jsem svému doktorovi a on mi hned řekl, aby přestali užívat produkty. Byl v šoku, jak vysoký obsah sodíku bary a koktejly jsou, a bylo mi řečeno, že by se nikdy doporučil tento program ke mně. Uvědomte si, že „trenéři“ nejsou zdravotníci, takže nejsou kvalifikováni, aby vám lékařskou pomoc a neměl by mi řekl, že to bylo bezpečné pro mě vzít. Jedná se o MLM společnost, aby tyto „vozy“, chtějí vydělávat peníze, takže nakonec budou říkat, co chcete slyšet, aby se prodej. Ponaučení.

Má Optavia Nabídka Záruka vrácení peněz?

Optavia produkty jsou zahrnuty do 30 dnů vrátí politiky, počínaje datem, které obdrží jejich produkt. Zákazníci potřebují kontaktovat zákaznický servis a získat číslo oprávnění, před odesláním žádné produkty zpět do společnosti. Není také explicitně jasné, zda jsou otevřeny produkty přijaty k návratu, nebo ne.

Existuje mnoho zákaznických recenzí uvádějících, že mají potíže se získáním náhrad a že oni dostali „Obtékání“, někdy i několik týdnů.

Kde si mohu koupit Optavia?

Optavia lze zakoupit od oficiálního Optavia „Health Coach“, nebo přímo z oficiálních stránek Optavia je. Níže uvedené ceny nezahrnují dopravu, které zákazníci jen neuvěřitelně drahé.

Optavia Essential Optimal Kit stojí monstrózní $ ​​356,15, ale zajišťuje dodávku občerstvení a jídel na náhradu zařízení produktů na 30 dní pro jednu osobu. Tam je další verze Essential Optimal Kit, který obsahuje také návyky pro zdraví knize; Tento kit je ještě dražší, stojí $ 392,15.

Můžete si také koupit výběr jednotlivých produktů - obvykle v dávkách 7, jako OPTAVIA indonéské skořicí a Honey Hot Obilniny s Chia Semena z Bolívie, Quinoa a celozrnné ječmene. Toto balení 7 snídaňových obilovin porcí stojí 22,95 $. Balíček 7 barů Essential Matné Cookie Dough baru stojí 20,95 $.

Můžete si také koupit knihu -. Doktor A zvyky pro zdravotnictví (29,95 $) plus doprovodný sešit (17,95 přímo z Shape trvat portálu Life Je to mnohem levnější přes Amazon, kde si můžete koupit spoustu použitých kopií za pouhých $ 1.64.

Jak se Optavia porovnání s Phentaslim?

Kritéria Optavia Porovnání Phentaslim porovnání
Klinicky Ověřené Složení
Side Effect zdarma
Pozitivní hodnocení zákazníků
24/7 Support
Záruka vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA

Dieta Pills Watchdog nedoporučuje Optavia.

Optavia

# 1 Volba spotřebitelů 2019: Phentaslim

Phentaslim je Diet Pills Watchdog Schválený

Phentaslim

Tisíce zákazníků snížit tuk s tímto rychlým a silným thermogenní spalovače tuků. Může potlačit chuť k jídlu, zvýšení energetické hladiny a pozvednout náladu bez nervozity.

 • Více než 100.000 spokojených zákazníků
 • Vyráběné v zařízení GMP
 • 60-denní záruka vrácení peněz
 • Doprava zdarma a nakupovat 3 + 1 zdarma nabídky!
Podívejte se na naši celou recenzi zde

Disclaimer: Naše recenze a šetření jsou založeny na rozsáhlém výzkumu z veřejně dostupných informací nám a spotřebitelů v souvislosti s prvním vydavatelstvím na tyči. Údaje se opírají o naše osobní názor a zároveň se snažíme zajistit informace je up-to-date, výrobci dělat čas od času změnit své výrobky a budoucí výzkum může souhlasit s našimi zjištěními. Pokud máte pocit, některý z informací je nepřesné, obraťte se na nás a my posoudíme poskytnuté informace.