Publikováno 4 October 2014

Pure Life očistit recenze | Koupit nebo podvod?

Pure Life Cleanse je pročištění tlustého střeva, která dělá úžasné tvrzení o její účinnosti a různé atributy, které jsou otevřeně přehnané a zavádějící. Výrobce sám také nám dává důvod k obavám, protože tam byly četné stížnosti na jejich chování.

Přečtěte si o to zjistit, proč přesně Pure Life Cleanse je produkt se vyhnout za každou cenu.

Pure Life Vyčistěte Pros

 • Žádný

Pure Life Cleanse Cons

 • projímadlo ingredience
 • Vedlejší účinky, které mohou
 • Stovky podvod obvinění ze strany zákazníků
Watchdog Odmítnuto Diet Pills
Pure Life Cleanse

Pure Life Cleanse Review

Pure Life Vyčistěte Fakta

 • Vyráběný firmou BioTrim Labs
 • 80 kapsle na láhev
 • Není vhodný pro dlouhodobé užívání

BioTrim Labs výroba Pure Life čistí, a jsou založeny v Salt Lake City, Utah. Jediná adresa, které poskytují pro USA je PO Box, ale mají i adresu pro britské vykazování West Lothian, Skotsko. Opět platí, že se jedná pouze o PO Box adresa

Velká Británie zákaznický servis číslo pro Pure Life čistí a bioTrim Labs obecně je +44 (0) 870 820 0364. Další čísla pro zákazníky v jiných zemích jsou uvedeny v Podmínkách stránku thepurelifecleanse.

Tam byla hodně diskuse kolem tématu Colon čisticí prostředky se někteří lidé přísahá na ně, zatímco mnoho lékařských orgány dokládající, že jsou nejen zbytečné, ale i potenciálně nebezpečné, zvláště pokud jsou používány na více než několik dní. Pure Life očistit dělá hodně tvrzení o lidském těle na ‚dokázat‘, že lidé potřebují, aby se tento produkt, a přesto mnohé z těchto požadavků byly odhaleny jako zavádějící a nesprávné zprávy NYU Langone Medical Center. Například Pure Life Cleanse uvádí:

Pure Life nabízí all-přírodní řešení pro vypalování sacharidů rychleji a metabolizovat tuk v těle rychleji. All-přírodní složky vytvořit metabolické reakci se poškodí sacharidů na energii.

NYU Medical Center Langone poukázal na to,

Jen o všechny kalorie jsou absorbovány v dostatečném předstihu před jídlo najde cestu do tlustého střeva, čímž veškeré nároky hubnutí pro čistící falešné.

Pure Life vyčistili také uvádí, že tělo obsahuje velké množství toxického odpadu, který není vylučován z těla, takže tlusté střevo blokován ‚jen s úzkým průchodem, který výkaly by mohla být odstraněna.‘

To je také nesprávné, že buňky vašeho trávicího traktu otočit každé tři dny rychlý natolik, že neexistuje žádná krusta nebo putrefying jídlo v tlustém střevě. Rovněž bakterie v tlustém střevě přirozeně metabolizují a tím detoxikaci potravinářské odpady. A sliznice obložení stěny střeva blokování nežádoucích látek z vstupu do těla ostatní tkáně. Játra snaží neutralizovat jedy, stejně.

A konečně, Pure Life přírodní uhličitá naznačuje silně, že jen má jeden pohyb střev denně je nezdravé, a znamená, že je odpadní budovu v těle. Ve skutečnosti je to zdravé, aby stolice tak často, jak několikrát za den nebo tak málo, jak několikrát týdně.
Zdroj: http://www.med.nyu.edu/content?ChunkIID=13996

Zatímco falešných a zavádějících tvrzení, že Pure Life Cleanse udělat, je obrovský důvod k obavám, vážnější problém s tímto produktem je počet lidí, kteří byli scammed ze strany výrobců, BioTrim Labs. Zdá se, že při nákupu od BioTrim Labs, které běžně přeplatek zákazníky, někdy o 5 krát původní výše citovaný.

Scambook.com sám převzal 130 stížností od října 2013, se škody v celkové výši více než $ 117,000. Někteří zákazníci mají žádný obdržel produkty a dostali falešné sledovací čísla, zatímco ostatní lidé koupili produkty firmy po obdržení e-mailu od přítele doporučující výrobek a s odvoláním na BBC článek podporující společnost. Jak článek BBC a samotný e-mail jsou padělané, s předpokládaným odesílatelé, které nemají znalosti o posílání e-mailů v pochybnost.

Biotrim také odmítl zrušit objednávku, i když ještě nebyl poslán ven, odmítl vrátit zákazníky přes jejich zárukou spokojenosti knihy zákazníků a mají e-maily zákazníků ignorovány. Některé z jejich kontaktních čísel uvedených těch venku Velké Británii a Americe se také zdají být odpojen.

BioTrim Labs může být kontaktován na [email protected] , ale není jasné, kolik lidí skutečně obdrží odpověď, že není automatické a druhový.

Pure Life Vyčistěte Týká se:

 • přebíjení zákazníků
 • Zavádějící tvrzení také prodávat výrobek
 • Široké spektrum vedlejších účinků

Co to Pure Life Cleanse tvrdí, že dělat?

Pure Life očistit dělá nějaké dramatické a absurdní tvrzení nejen o svém výrobku, ale také o tom, proč naše tělo nezbytně třeba přistupovat s čistým životem očistit. Výše jsme šli do některé z směšné tvrzení, které byly vyrobeny o lidském těle a jak jsou zavádějící a velmi nesprávné.

Pure Life Cleanse tvrdí, že jejich výrobek vyplavuje nadváhy, zvyšuje hladinu energie, čistí a detoxikuje tělo, posiluje metabolismus a dělá vy začnete cítit skvěle. "

Z hlediska pevnosti produktu Pure Life vyčistili má varování v horní části svých internetových stránkách s uvedením,

Pure Life není určen pro běžné čištění. Pure Life je síla vzorec jen pro lidi, vážně o dosažení neuvěřitelné výsledky! Používejte opatrně!

To naznačuje nám, že výrobek je silný projímadlo, které budou mít vliv na každodenní funkce uživatele, a měly by v zásadě zůstat v blízkosti koupelny a očekávat nepříjemné vedlejší účinky, které Pure Life Cleanse se snaží vydávat za dramatické výsledky.

Takže co je Pure Life očistit a Jaké jsou předpoklady pro Pure Life očistit?

Oficiální Pure Life vyčistili webová stránka uvádí pouze několik složek, které jsou přítomny v čisté životní očistit; Acai Berry, lékořice kořen, Senna Leaf a len Prášek.

Nicméně, webové stránky Biotrim Labs zobrazuje úplný seznam ingrediencí. Jsme přesvědčeni, že výrobci strava pilulka by měla být transparentní při informování potenciálních zákazníků o jejich produktu, a tak tento nedostatek jasnosti poslal varování vlajku o tomto produktu.

Úplný seznam složek je následující. K dispozici je celkem 970mg složek na kapsli, ale žádná jednotlivá množství přípravku se uvolňují.

Takže co to všechno znamená?

To je obrovský seznam složek, a zdá se, že mnozí z nich jsou buď laxativa nebo diuretika.

Má Pure Life očistit nějaké vedlejší účinky?

Použití laxativ po dobu delší než několik dní může mít řadu různých účinků na lidské tělo, které mohou být škodlivé pro zdraví. Například, lidé se mohou stát závislí na laxativ, zvláště jsou-li pravidelně používat déle než několik týdnů. Nadužívání projímadel, a to zejména v případě, že nejsou potřebné k léčbě zácpy, může způsobit průjem, žaludeční bolesti a bolestivé pohyby střev.

Použití čistící tlustého střeva může také způsobit nerovnováhu elektrolytů v těle, protože jsou propláchnout pomocí projímadel. Tato nerovnováha může vést k bolesti hlavy a svalové křeče.

Pokud tomu tak není dostatek vody se pije při používání výrobků, jako jsou Pure Life čistí, dehydratace je docela pravděpodobné. Na druhé straně, to může způsobit závratě, točení hlavy, bolesti hlavy a mdloby. V závažných případech může způsobit snížení krevního tlaku, tachykardie (rychlý srdeční frekvence), zapadlé oči, zmatenost nebo ztrátu vědomí (ani na krátkou chvíli) a špatnou pružnost pokožky; Pokud se některý z těchto příznaků, lékařská pomoc by měla být okamžitě hledal.

Jakékoliv Čisté Life Vyčistěte komentáře ze strany zákazníků?

I když bychom mohli najít spoustu stížností od zákazníků o BioTrim Labs chatrný obchodní praktiky, ale nemohli jsme najít žádné nezávislé hodnocení zákazníků k Pure Life očistit sám . Oficiální internetové stránky má určité příběhy u videa, ale vychází z ostatních nároků na webových stránkách bychom nevěří tyto názory.

Takže Má Pure Life Cleanse funguje?

Založen na seznamu složek, Pure Life Cleanse by skutečně vyvolávají zvýšené pohyby střev, účinně léčit zácpu a bylo by docela pravděpodobná příčina nepředvídatelné průjem. Co se týče ostatních tvrzení na oficiálních internetových stránkách, zdá se, že mnozí z nich jsou zcela zhotovené, a tak tento produkt nebude zvyšovat metabolismus spotřebitele.

Případná ztráta hmotnosti, která se v důsledku použití tohoto produktu, je pravděpodobné, že v důsledku ztráty hmotnosti vody, a zvýšený počet stolic, že ​​tento výrobek způsobuje.

Kde mohu Koupit Pure Life Cleanse?

Pure Life Cleanse je k dispozici na webu thepurelifecleanse. Cena se pohybuje, a podmínky uvádějí, že cena se může změnit kdykoliv. Dalších 10% Poplatek může vztahovat i na některé nákupy. Cena se zobrazuje pouze jednou se zapisují údaje zákazníků, a zákazník je přesměrován na stránku nákupu.

Cena láhve se liší v závislosti na tom, kolik lahví jsou zakoupeny a poštovné platí. Ceny jsme se nabídnout, jsou následující:

Jedna láhev náklady ‚pouze‘ £ 30,95 . Zakoupení ‚zeštíhlení‘ balíček tří lahví snižuje cenu za láhev na £ 20.95 a balíček ‚profesionálních výsledků‘, která obsahuje 5 lahviček, se prodává za cenu 18,95 £ za láhev.

Matematika, která je inzerována vedle cen je nepřesné, neboť uvádí, že cena 30,95 £ je 10% slevu z maloobchodní ceny, přestože to je zobrazen jako původní prodejní cenu jinde. Balíček výsledky Professional je popisována jako 60% z maloobchodní ceny, pokud by 60%, aby je cena jen £ 12,38 za láhev.

Zatímco rozdíl mezi cenami na '30% z ceny‘Nabídka je zanedbatelný, nabídka pro největší balíček jasně matení zákazníka. Jsou jasně doufají, že zákazníci jsou s větší pravděpodobností ke koupi produktu poté, co byl nabídl obrovskou slevu, bez kontroly matematiku které stojí za cenu.

Co se o záruku

Zatímco v některých místech na oficiálních internetových stránkách se navrhuje, aby byla zaručena spokojenost, oficiální podmínky nezmiňují o záruku vrácení peněz. Zákazníci, kteří chtějí návrat může být účtován repopulace poplatek, i když účtovaná částka není popsáno.

Období vrátí není vyjasněno, ale zákazníci, kteří chtějí o vrácení peněz můžete kontaktovat zákaznický servis. Založen na stížnosti zákazníků, zdá se, že jen ty Perseverant lidé, kteří ohrožují jejich nahlásit federální a státní úřady, ve skutečnosti budou moci získat náhradu.

Watchdog Verdict

Neexistuje absolutně žádná vyvažující faktor pro podporu o čisté životní očistit.

Výrobek je čistící tlustého střeva, a proto by neměl být podporován jako podporu hubnutí. Společnost vyrábí zavádějících tvrzení nejen o produktu, ale také dělá zavádějících tvrzení o lidském těle, aby o tom, že výrobek je nutná pro efektivní tělesných funkcí. Používání projímadla v dlouhodobém horizontu může vést k různým zdravotním problémům stejně.

Dokonce i v případě, že produkt byl efektivní, bychom důrazně doporučujeme vyhnout se společnost BioTrim Labs obecně. Mají ve zvyku předražování zákazníkům obrovské množství peněz s tím, že zákazníkům udělali větší nákupy, než ve skutečnosti se dohodly na, a odmítá náhrady. Oni také účtovat další distribuční náklady a doplnění stavů náklady, které nejsou součástí inzerovaných cen, a někdy ani dodávat produkty, které jsou objednané.

Na to vše na bázi, je to neuvěřitelně snadné pro nás rozhodnout, že Pure Life Cleanse je dieta pilulku Watchdog zamítnuta .

Watchdog Odmítnuto Diet Pills

# 1 Volba spotřebitelů 2019: Phentaslim

Phentaslim je Diet Pills Watchdog Schválený

Phentaslim

Tisíce zákazníků snížit tuk s tímto rychlým a silným thermogenní spalovače tuků. Může potlačit chuť k jídlu, zvýšení energetické hladiny a pozvednout náladu bez nervozity.

 • Více než 100.000 spokojených zákazníků
 • Vyráběné v zařízení GMP
 • 60-denní záruka vrácení peněz
 • Doprava zdarma a nakupovat 3 + 1 zdarma nabídky!
Podívejte se na naši celou recenzi zde