Publikováno 27 January 2019

BPI Sports Best Pre Workout Review | Koupit nebo podvod?

Úplně původně jmenoval ‚BPI Sports Best Pre Workout‘ prohlašuje, že je první, před tréninkem doplněk určen pro ty, kteří po ketogenní nebo nízké carb stravy, nebo ty, které po přerušovaným půstu plánu. To je také prohlašoval, že pomáhají vytrvalostních sportovců, kteří se snaží zlepšit jejich výkonnost a vzít ji na další úroveň.

Zde se podíváme na BPI Sports Best Pre cvičení, aby zjistili, zda je to tak dobré, jak to tvrdí, že je. Přečtěte si o to zjistit, co si myslíme.

BPI Sports Best Pre cvičení Pros

 • Obsahuje slušné množství kofeinu

BPI Sports Best Pre cvičení Nevýhody

 • Dvě patentované směsi - množství každé složky, které nejsou uvedeny
 • Obsahuje higanbana extrakt, který je jedovatý
 • Obsahuje neefektivní a nevyzkoušené přísady
Watchdog Odmítnuto

BPI Sports Best Pre Workout

Review Links

WATCHDOG TIP: Zvažte použití spotřebitele # 1 hodnocené hubnutí produkt - KLIKNĚTE ZDE

BPI Sports Best Pre Workout Přehled

Co byste měli vědět o BPI Sports Best Pre Workout

BPI Sports Best Pre Workout je jednou denně prášek doplněk, která má pomoci tělu vstoupit do stavu ketózy rychleji . Měla by poskytnout uživatelům dávku energie, síly a duševní zaměření . Vyrábí se BPI Sports, se sídlem v USA doplněk společnost.

Jaké jsou vedlejší účinky BPI Sports Best Pre cvičení?

Na rozdíl od extraktu higanbana, věříme, že většina složek tohoto dodatku by být bezpečné a obecně nezpůsobí žádné vedlejší účinky . K dispozici je poměrně vysoká dávka kofeinu, takže je nutné sledovat příjem kofeinu ve zbytku svého jídelníčku, protože příliš mnoho může vést ke spotřebiteli pocit nervozity, úzkosti, narušují spánek a zvyšuje krevní tlak a tepovou frekvenci .

Higanbana může způsobit zažívací problémy, včetně nevolnosti, zvracení, průjem, ztráta chuti k jídlu a hubnutí . To může také způsobit spánkovou obrnu .

Kolik BPI Sports Best Pre Workout náklady?

BPI Sports Best Pre Workout stojí $ 19,99 a dopravu zdarma na Amazon Prime. CZ zákazníci ji mohou koupit z doplňků velkoobchodníků třetích stran, jako jsou svaly a sílu na 23,39 £. To je pro 30 porcí , které by měly trvat zhruba jeden měsíc , pokud přijatá podle pokynů.

Náš verdikt o BPI Sports Best Pre Workout

Jsme zmateni o tomto produktu. Svým názvem, je to doplněk před tréninkem , tak to je hlavním cílem by mělo být zvýšení energie a výkon, a my bychom očekávat, že drtivá většina ingrediencí podporovat toto. Avšak největší směs v dodatku je jejich ketogenní směs , což je neuvěřitelných 7 g ve srovnání s jen 460 mg v energetickém směsi . Co je to v první řadě? Keto hubnutí doplněk, nebo před tréninkem? BPI Sports třeba, aby svou mysl!

Většina ze složek jsou zde uvedeny jen zcela neúčinné . Oni nemají vědecké důkazy na podporu, že to funguje, a dokonce i oni, stále nebude vědět, jak dobře to funguje (pokud ano!), Protože BPI Sports se rozhodli skrýt složek podle dvou patentovaných směsí , takže nevíme, kolik z každé složky, které obsahuje. Obvykle, když firma dělá toto, to je míra snižování nákladů, Vyplňují doplněk s levné a neúčinných složek a přidejte minimum složek, které mají žádnou výhodu, a to je to, jak se dostat pryč s ním. Jsme se obecně nikdy doporučit výrobek, který obsahuje patentovanou směs, bez ohledu na to, jak dobře to vypadá. Jediný skutečný slušný složka zde - což paradoxně, je jediný s množstvím uvedeným, je kofein , a zároveň je to dobré, můžete získat stejné účinky z několika šálků kávy.

S ohledem na tyto faktory v úvahu, nedoporučujeme BPI Sports Best Pre cvičení našim čtenářům.

phentaslim láhev
Nejoblíbenější volbou pro spotřebitele v roce 2019 je Phentaslim .

S kombinací ověřených ingrediencí, vynikající servis a záruku vrácení peněz 60 dnů, Phentaslim dělá velké vlny ve stravě světě.

Zjistěte, proč tisíce lidí volí Phentaslim k dosažení svých cílů hubnutí, a proto je to také nejvyšší výběr v editoru.

Přečíst Watchdog recenzi Phentaslim zde .

BPI Sports Best Pre Workout Klíčové vlastnosti

Nejlepší Pre Workout je ketogenní před tréninkem doplněk ve formě prášku vyrobený v USA BPI Sports. Je navržen tak, aby se užívá jednou denně, před cvičení dát nový impuls energie a zaměření, stejně jako pomáhá tělu vstoupit do stavu ketózy rychleji spalovat nežádoucí tuk z těla. Je k dispozici ve čtyřech ovocnými příchutěmi.

BPI Sports Best Pre cvičení Fakta

 • 30 naběračky na kontejneru
 • 40 kalorií za kopeček
 • K dispozici ve čtyřech příchutích: jablko hruška, tropický zmrazení, modrá citron led a vodní meloun

BPI Sports jsou v USA na bázi doplnění a wellness společnost se sídlem v Americe. Jediné kontaktní údaje najdeme je telefonní číslo. Pokud zákazníci mají nějaké problémy, jsou podporovány s cílem zvýšit lístek podpory s nimi na webových stránkách.

Jak se BPI Sports Best Pre Workout

 • Užívejte jednu porci (jedna odměrka) za 15 - 30 minut před školení, při přecházení 8 uncí studené vody nebo nápoje

Cvičební Obavy BPI Sports Best Pre:

 • Velmi málo kontaktní informace
 • Záruka vrácení peněz je trochu hit a Miss (viz níže pro více informací)

Co BPI Sports Best Pre cvičení tvrdí, že dělat?

BPI Sports tvrdí, že nejlepší Pre Workout ‚využívá exogenní směs ketony, aby tělo vstoupí do stavu ketózy rychleji a přitom poskytují energii posilující ingredience pro zvýšené mentální soustředění a energie a zvýšení síly a výkonnosti‘.

Má BPI Sports Best Pre Workout funguje?

Nemůžeme říci, jestli to funguje, nebo ne jako nevíme přesné množství každé složky. Nicméně, protože se jedná o patentovanou směs, věříme, že množství každé účinné složky jsou velmi malé, a zbytek je tvořen s levnější a ty s menším přínosem. Na rozdíl od kofeinu, nemáme opravdu vidět tu něco, který bude mít žádný skutečný dopad.

Jaké jsou ingredience BPI Sports Best Pre cvičení?

Jednotlivá množství každé složky jsou neznámé

Nejlepší Pre Workout ketogenní Blend 7 g

 • Captex Medium Chain Triglyceridy (MCTS): Toto je věřil k podpoře spalování tuků, ale není prokázáno, že jsou účinné. To je také myšlenka k pomoci zvýšit sportovní výkon, ale opět je zde velmi málo důkazů zálohování toto nahoru.
 • Beta hydroxybutyrát (BHB) (jak je ve formě soli): To je kyselina, která je účinná při léčbě deprese, úzkosti, a kognitivní poruchy. Je exogenní keton, takže není produkován v lidském těle. Některé výzkumy ukázaly, že při BHB 15 minut předtím, než bylo prokázáno, cvičení ke snížení množství spotřebovaného kyslíku, takže cvičení nižší zdanění.
 • Vápník / hořčík / hydroxybutyrát sodný (jako goBHB): Jedná se o patentovanou směs sloučeninou Solutions, kteří nabízený jako It „přináší okamžitou dávku energie a výkonu pro sportovce, zaneprázdněné profesionály a‚Biohackers‘hledají hrany.“ předpokládá se, že i podporu spalování tuků a potlačuje chuť k jídlu, ale tam je nedostatek důkazů kolem něj. K dispozici je také nedostatek výzkumu možných vedlejších účinků.

Nejlepší Pre Workout Energy Blend 450 mg

 • Kofein bezvodý (250 mg): To je pravděpodobně nejlepší a možná jedinou účinnou složkou v dodatku. Víme, že kofein je dobrá energie posílení složky, a to je dobrá dávka.
 • CDP Cholin: Nejsme si úplně jistý, proč tomu tak je v ‚energií‘ směsi, jak je to spíše nootropní sloučeniny s duševní zaměření je posílení kvalit, ale nic v cestě energie zvýšit vlastnosti.
 • Solanum tuberosum: To je jinak známý jako skromného brambor. Je vysoký obsah vitamínů a minerálů, a má vysoký GI (glykemický index), což znamená, že poskytuje rychlý dávku energie. Nicméně, není tam žádný důkaz, že to funguje v podobě doplnění.
 • Taraxacum officinale (root): Jedná se o jednoduchý kořen pampelišky. Stejně jako mnoho dalších složek v tomto dodatku, není tam žádný důkaz, že to má nějaký energetický nebo hubnutí posilující vlastnosti, ačkoli to působí jako diuretikum.
 • Higanbana Extract (žárovka): Toto je složka, která se nám líbí nejméně. To je také známý jako svilušky lilie a je vysoce toxický. Ve skutečnosti, ve východní Asii, se používá pro škůdce a myši ovládání - není něco, co budete chtít, aby do svého těla!

Má BPI Sports Best Pre Workout nějaké vedlejší účinky?

Kofein může způsobit několik vedlejších účinků, a to zejména v případě, že uživatel je citlivý na to. To zahrnuje což je cítit nervozita a úzkost, nespavost a narušení spánkového režimu, bušení srdce a zvýšení krevního tlaku a srdeční frekvence.

Higanbana může být docela toxic.c To může způsobit spánkovou obrnu a gastro problémy, jako je nevolnost, žaludeční nevolnost, ztráta chuti k jídlu a hubnutí.

Upozornění:
Není určeno pro osoby mladší 18 let Nepřekračujte doporučenou dávku. Diskutovat s lékařem nebo zdravotníka před použitím, pokud užíváte léky, mají zdravotní stav, jsou těhotné nebo kojící, nebo uvažujete o otěhotnění. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumují kofein nebo kombinovat s synefrin, včetně ale bez omezení na kávu, čaj, soda a jiné doplňky stravy nebo léky, které obsahují kofein nebo fenylefrin.

Existují nějaké hodnocení zákazníků k BPI Sports Best Pre cvičení?

Existuje 62 názory na Amazon, s průměrným hodnocením 3,7.

Pozitivní komentáře patří:

Dostal meloun chuť a chutná s mírným pachuť na konci nápoje. Energie je diskutabilní, jak jsem několikrát zažil oba dobré trvalé energie a únava půlce mého tréninku poté, co vzal to. Zdá se, aby mi v keto co pee proužky mohl říci, ale žádné velké pumpy jako vy dostanete, když se vezme normální preworkout

Kritické připomínky patří:

Vzhledem k tomu, byl můj první pre tréninku jsem se snažil jsem se rozhodl jít s něčím slabým. Také jsem na keto, tak jsem myslel, že toto pre cvičení by bylo ideální. Za prvé mám meloun led a to chutnalo úžasné, ale cítil jsem, no ovlivňuje užívání tohoto pre cvičení. Neměl jsem energii navíc, zaostření, sílu nebo vytrvalost. Dokonce jsem se snažil vzít 2 odměrky a uvidíme, jestli to pomůže, ale já stále nic necítila. Nedoporučoval bych tento produkt pro každého.

Má BPI Sports Best Pre Workout Nabídka Záruka vrácení peněz?

Položky nelze vrátit, pokud jsou otevřeny. Zboží, které bylo opotřebované, použitý, otevřený, nebo se změnil nebudou přijaty k návratu nebo vyměněn. Výměny některý z produktů, bez ohledu na to, kde jsou zakoupené musí být v rozmezí 30 dnů od zakoupení kvůli závadě výrobce. BPI Sports je zodpovědný rozhodnout, jaké produkty jsou způsobilé pro výměnu kvůli závadě výrobce.

Kde si mohu koupit BPI Sports Best Pre cvičení?

Si můžete koupit přímo z webových stránek nebo Amazon. K dispozici jsou také prodejci třetích stran založené ve Velké Británii.

Jak se BPI Sports Best Pre Workout v porovnání s Phentaslim?

Kritéria BPI Sports Best Pre Porovnání Workout Phentaslim porovnání
Klinicky Ověřené Složení
Side Effect zdarma
Pozitivní hodnocení zákazníků
24/7 Support
Záruka vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA

Dieta Pills Watchdog nedoporučuje BPI Sports Best Pre cvičení.

BPI Sports Best Pre Workout

# 1 Volba spotřebitelů 2019: Phentaslim

Phentaslim je Diet Pills Watchdog Schválený

Phentaslim

Tisíce zákazníků snížit tuk s tímto rychlým a silným thermogenní spalovače tuků. Může potlačit chuť k jídlu, zvýšení energetické hladiny a pozvednout náladu bez nervozity.

 • Více než 100.000 spokojených zákazníků
 • Vyráběné v zařízení GMP
 • 60-denní záruka vrácení peněz
 • Doprava zdarma a nakupovat 3 + 1 zdarma nabídky!
Podívejte se na naši celou recenzi zde

Disclaimer: Naše recenze a šetření jsou založeny na rozsáhlém výzkumu z veřejně dostupných informací nám a spotřebitelů v souvislosti s prvním vydavatelstvím na tyči. Údaje se opírají o naše osobní názor a zároveň se snažíme zajistit informace je up-to-date, výrobci dělat čas od času změnit své výrobky a budoucí výzkum může souhlasit s našimi zjištěními. Pokud máte pocit, některý z informací je nepřesné, obraťte se na nás a my posoudíme poskytnuté informace.