Publikováno 15 March 2019

HANAH ONE Review | Koupit nebo podvod?

Ancient Wisdom na moderní bydlení! HANAH ONE je doplněk superfood, který obsahuje 30 přírodních rostlinných látek vychází z tradiční indické medicíny. Předpokládá se, že ho začlenit do svého každodenního života zvýší zdraví, odolnost vůči nemoci a zlepšení nálady a mentální funkce. Podíváme se na tento ájurvédské inspiroval doplněk superfood se dozvědět více.

HANAH ONE je vlajkovou lodí doplněk z Hanah životnost založená v Bolinas Kalifornii. Společnost je plně v záběru s sociálních médií a prodávat celou řadu doplňků z oficiálních webových stránek, stejně jako přes Amazon. HANAH LIFE vypadá, že je módní společnost, která využívá tradiční indické ingredience jako základ pro jejich rozsah doplňků.

Hanah ONE Pros

 • Jednoduché vzít

HANAH ONE Cons

 • Může způsobit nežádoucí účinky
 • Neúplné složky profil
 • Drahý
 • Je nepravděpodobné, že práce, jak je popsáno
Watchdog Odmítnuto

HANAH ONE

Review Links

WATCHDOG TIP: Zvažte použití spotřebitele # 1 hodnocené hubnutí produkt - KLIKNĚTE ZDE

HANAH ONE Přehled

Co byste měli vědět o Hanah ONE

HANAH ONE je ghí / med doplněk , který používáte přidáním polévkovou lžíci na pití, jídlo, nebo prostě brát přímo z lžíce. Je založen na ajurvédské medicíně, takže obsahuje 30 indické ingredience , z nichž mnohé neznámé a nedostatečně zkoumal na západě a složka množství v jedné porci nejsou známy.

HANAH ONE je dodáván ve velké nádobě pro domácí použití, ale můžete si také koupit sáčky , které můžete použít i na cestách. Ty mají používat tento doplněk každý den navždy jako obecné zvýšení zdraví, ale je možné, že si nemusíte všimnout velký rozdíl , nebo dokonce objevit nežádoucí účinky.

Jaké jsou vedlejší účinky Hanah ONE?

Tam může být vedlejší účinky. Mnohé z těchto složek mají velmi málo informací o bezpečnosti a některé z nich jsou známy jako jedovaté nebo pracovat jako projímadla .

Bael Tree bylo spojeno s poškození jater a Yellow Nightshade je jedovatá , takže kdo ví, zda tento dodatek je ještě v bezpečí!

Další nežádoucí účinky mohou zahrnovat  alergické reakce, nevolnost a zvracení, závratě, změny krevního tlaku, průjem, bolesti hlavy a zvýšenou srdeční frekvenci .

Kolik HANAH ONE náklady?

HANAH ONE je drahé. Koupit na internetových stránkách programu LIFE Hanah a na jar (309g), který obsahuje 22 porcí stojí $ od 55,00 . Můžete ušetřit po přihlášení do programu auto-loď, kde jsou pravidelné dodávky poslal na vás a vaší banky nebo kreditní karty fakturované automaticky.

Přestože se přihlásit a uložit volba je na sníženou cenu $ 49.50 , nedoporučujeme jej vybrat, protože dohody o auto loď, jako to může být velmi těžké zrušit.

Můžete si také koupit Go Pack - balíček 12 individuálních obsluhující pytlíků na neuvěřitelných $ od 49,00 .

Můžete si koupit kombinovanou svazek výrobků; jar a Go Pack za $ 89.00 .

HANAH ONE je na prodej přes Amazon, kde si můžete koupit pouze GO Pack pro volbu v době psaní, kde 1 x balíček 12 sáčků Hanah ONE stojí $ 46,55.

Náš verdikt o Hanah ONE

Nejsme dojem Hanah ONE. To vypadá jako předražené novinka produkt , který se prodává s nějakým indickým mysticismem házet, ale přichází s velmi málo důkazů o tom, že udělá cokoliv, vůbec. Nejsme dojem, že HANAH LIFE se zdá, že manipuloval s omezenou zpětnou vazbu od zákazníků na Amazonu, ale možná to není překvapující. Tento celkový zdravotní doplňkem je masivně drahé a bude prostě příliš pricy pro mnoho zákazníků . Je vysoce pravděpodobné, že byste mohli vzít několik měsíců, aniž by ve skutečnosti si všiml, žádný rozdíl.

Přidány jsou obavy, že auto-loď může být obtížné zrušit a že tam jsou některé základní chyby v seznamu složek . Jako jednoduché pravidlo, neměli byste užívat doplňky, aniž by přesně věděli, co obsahují, a to zejména pokud si koupíte online. A lidé za tento zdánlivě mají podobný problém, nedoporučujeme Hanah ONE čtenářům Hlídací pes.

phentaslim láhev
Nejoblíbenější volbou pro spotřebitele v roce 2019 je Phentaslim .

S kombinací ověřených ingrediencí, vynikající servis a záruku vrácení peněz 60 dnů, Phentaslim dělá velké vlny ve stravě světě.

Zjistěte, proč tisíce lidí volí Phentaslim k dosažení svých cílů hubnutí, a proto je to také nejvyšší výběr v editoru.

Přečíst Watchdog recenzi Phentaslim zde .

HANAH ONE Klíčové vlastnosti

HANAH ONE je doplněk, který je dodáván ve formě husté kapaliny podobné medu - jedna z hlavních složek. Předpokládá se, že přidáte lžíci do svého káva, čaj, nebo smoothie, nebo alternativně, jíst přímo z lžíce. Je jen na vás, když jste se rozhodli vzít.

HANAH ONE Fakta

 • Med doplněk na bázi můžete jíst ze lžičky
 • K dispozici ve sklenici nebo na jedno použití sáčků
 • na ájurvédské léčivých bylin na bázi
 • Může obsahovat ořechy

HANAH ONE obsahuje směs 30 složek, včetně medu, sezamový olej, Ashwagandha a kardamon. Některé z těchto složek jsou dobře známé jako kulinářské přísady. Jiní jsou indické léčivé rostliny a výtažky, které jsou neobvyklé, ale všechny, které mají pověst pro různé zdravotní výhody. Podívejte se na kartu přísady pro úplný seznam a stručné vysvětlení o tom, co jsou a co mají dělat. S 30 složek, to je také důležité zkontrolovat, v případě, že máte nějaké citlivé nebo potravinové alergie.

Předpokládá se, že budete mít Hanah ONE každý den a v souladu s informacemi o výrobku, doplatek má kumulativní účinek, takže si musí vzít každý den. Doplněk není určen pro hubnutí, a nejsou tam žádné tvrzení, že to má nějaký specifický účinek. Místo toho jde o to, že tento dodatek zlepší celkový zdravotní stav, náladu a mentální funkce.

Jak se Hanah ONE

 • Vezmi si to každý den
 • Dát lžíci do své ranní smoothie, šálek teplého (ne horké), káva, čaj nebo voda, nebo ještě lépe - jíst hned lžící
 • Plný žaludek, prázdný žaludek, ráno, večer - je to jen na vás

HANAH LIFE LLC se zdá k byli založeni v roce 2015 Joel Eindhorn, triatlon sportovec. Po vážné nehodě na kole, zatímco výcviku pro Ironman objevil pravomoci ájurvéda pracují s odborníky v Kerala jako je Dr. VA Venugopal. V současné době společnost zaměstnává tým indických bylinných odborníků a sportovců za účelem výroby celou řadu zdravotních doplňků.

HANAH LIFE se nachází ve městě Bolinas Kalifornii. K dispozici je kontaktní telefonní číslo (94924-0741), ale pokud je třeba se obrátit na společnost Facebook posla nebo e-mailem prostřednictvím oficiálních stránkách se zdá být preferovanou možností.

HANAH z nich se týká:

 • Mnoho z těchto složek pod prozkoumány pro bezpečnost - vedlejší účinky by mohly být problém
 • Je doporučeno, aby si to dříve, než si všimnete výhody. Pokud jste si ji po celé měsíce a stále nic nedělá, bude to plýtvání penězi
 • Jak snadné bude zrušit smlouvu auto-loď? To není zcela vysvětlen

Jakož i oficiálních stránkách a Amazon, HANAH LIFE je také na prodeji prostřednictvím affiliate marketing. To je místo, kde webové stránky třetích stran propagovat výrobky jménem společnosti, což vede potenciální zákazníky na oficiálních internetových stránkách. Když někdo kupuje, internetové stránky třetí strana obdrží podíl z kupní ceny.

Přidružené stránky často nevypadají jako přidružené stránky, což znamená, že si můžete přečíst zářící zprávu o produktu ze soukromé vypadající webové stránky, aniž by si uvědomil, jste vlastně čtení prodejní stránky!

Co HANAH ONE tvrdí, že dělat?

Podle reklamy HANAH Jedním z nich je,

„Používají sportovci, podnikatelé a jogínů podobně,„ a je ‚ájurvédské superfood doplněk vyrobený z 30 divoký-sklizené rostlinných látek ve spodní části Keralan horského medu, řemeslného ghí a sezamový olej pro optimální absorpci svého těla.‘

Podle informací společnosti,

„Posláním Hanah je zachovat dávné tradice a přizpůsobit je na opravné prostředky pro moderní bydlení .“

Čistota surovin a dávné tradice jsou důležité a HANAH podporuje místní komunity, pravděpodobně v Indii,

„Zavázali jsme se k získávání pouze nejčistší suroviny a vyrábějí produkty s použitím dávné metody, aby zajistily, že poskytují znatelné výsledky. Podporujeme místní komunity a jejich tradice. Staráme se o naše zdraví a jsou neustále hledají nové a inovativní způsoby, které vám pomohou zlepšit vaše.“

Uváděné výhody jsou následující,

„To vše-přírodní botanický vzorec je určen k posílení imunitního systému, zlepšení duševní jasnost a celkové zaměření, zvýšení duševní a fyzickou odolnost a zlepšit trávení.“

Má Hanah jedno dílo?

Pokud věříte v indické ajurvédské medicíně a chybovat směrem k alternativnímu straně doplňků, skutečnost, že HANAH ONE obsahuje mocnou kombinaci 30 bylinných a složek, které jsou nevyzkoušené na západě bude prodejní místo. Nejsme kvalifikovaní, aby se vyjádřil k této větve tradiční medicíny. Nicméně, máme nějaké skutečné problémy. Nevíme přesně, co je obsaženo v tomto ghí. To může způsobit nežádoucí účinky. To může dělat vůbec nic. Některé části by mohlo vyvolat reakce nebo vedlejší účinky.

Můžeme vidět, že někteří lidé budou blouznit o tomto produktu, ale podle našeho názoru, je to všechno trochu neprokázané a neznámé. Další obavu, že neexistuje žádné vysvětlení o tom, jak bude fungovat ghí nebo nějaké odkazy na klinické důkazy. Tam se zdají být některé překlepy v seznamu složek a podle našeho názoru jsou informace o produktu, že žaluzie s indickou mystickou vědu zakrýt obrovské mezery v informacích o přípravku.

Nevěříme to!

Jaké jsou ingredience Hanah ONE?

Každá porce ajurvédského Ghee se rovná jedné lžíci.

Nutriční členění:

 • Kalorie: 80
 • Total Fat: 2g
 • Celkem Sacharidy: 16 g
 • Vláknina: 4 g
 • Cukry: 10g
 • Vitamin C: 2 mg
 • Železo: 2mg

Složení:

 • Med: plná antioxidantů a živin, med je zdravá alternativa k cukru a dokonce může pomoci snížit krevní tlak.
 • Sezamový olej ze semen: Vysoký obsah nenasycených tuků, sezamový olej je také vysoko v antioxidantů a je dobré pro zdraví srdce, nálady, a dokonce i imunitní systém.
 • Surový cukr třtinový : Cukrová třtina je lepší pro zdraví, než rafinovaný cukr, a je také bohatá na železo a elektrolytů.
 • Kurkuma : Žluté koření, které obsahuje přírodní látku zvanou kurkumin. Existuje mnoho potenciální zdravotní přínosy pro kurkumin a nějaký výzkum naznačuje, že je efektivní pro snížení bolesti a zánětu.
 • Ashwagandha: Ashwagandha je indický léčivá bylina, která může mít mnoho využití. Obsahuje chemikálie, které mohou pomoci snížit úzkost, zlepšení spánku, snižuje hladinu cholesterolu, a zvyšují hladinu testosteronu. Někdy známý jako indický ženšen, tento kořen extrakt je dobře známý v tradiční indické medicíny, kde se používá pro různé účely, ačkoli tam je třeba ještě nějaký skutečný vědecký výzkum s cílem prokázat účinky. To je někdy známý jako Withania Somnifera. Zdroj
 • Gotu Kola: Také známý jako Centella Asiatica tento extrakt je čínská léčivá bylina, která může pomoci snížit zánět, zlepšuje produkci kolagenu a funkce mozku, ale postrádá důkazy.
 • Chebulic myrobalan: Také známý pod jinými jmény, jako je inkoust ořech, Terminalia nebo Haritaki Tento listnatý strom roste malé matice, které mají léčivý účel. V ajurvédské medicíně, které se někdy používají k léčbě poruch jater a ledvin. To by mohlo být efektivní pro zlepšení zdraví srdce.
 • Almalaki: Ovoce, někdy známý jako indický angrešt. Je určen ke zlepšení životnosti a je někdy považována za proti stárnutí a pro zlepšení imunity.
 • Skořice: Dobře známý indický koření, která má vysoký obsah antioxidantů a mohou pomoci zdraví srdce.
 • Motýl hrachu: Jedná se o druh čaje vyrobené z rostlinných výtažků modré hrachu - typ kvetoucí fazole, které rostou v Asii v kombinaci s citronovou trávou. V tradiční ájurvédské medicíny, to má zlepšit náladu a mentální funkce.
 • Šáchor Cyperus : Typ vytrvalých plevelů, které rostou v USA. Nemůžeme najít mnohem více o jakýchkoliv údajných zdravotních výhod. To je zařazen do kategorie invazivní rostliny v USA.
 • Kardamom: Herb s vonnými zelenými lusky. Věřil být dobré pro trávení a zdraví srdce.
 • Lékořice : Dobře známý aroma, stejně jako přírodní rostlinný extrakt. Jedná se o přírodní projímadlo a může způsobit řadu vedlejších účinků, pokud převezen do přebytku.
 • Saffron: Velmi drahé koření odvozeno od Crocus květu a důležité v kulinářské použití. Při testování na ženy mezi 21 a 45, se zdálo, že by mohl hrát roli v eliminaci snacking.
 • Long Pepper: Také známý pod jinými jmény, včetně Pipli, dlouhý pepř je indický koření souvisí s Piper nigrum (černý pepř) a často používán v nakládané okurky.
 • Aerva Ianata: AKA Mountain křídlatka, ale důležitým ájurvédské rostlina někdy používá pro terapii žloutenky.
 • Holostemma: kvetoucí keř přijata pro řadu účelů, včetně cukrovky, proti stárnutí, a žaludečních šťáv.
 • Bael Tree : Ovocný extrakt (oslizák líbezný), někdy známý jako Bengálsko kdoule nebo zlaté jablko. Mohlo by dojít k poškození jater, zejména při užívání v podobě doplnění. To má pomoci hubnutí. Zdroj
 • Shatavari : Také známý jako Asparagus racemosus tato rostlina extrakt vztahující se k chřestu je Adaptogen což znamená, že by měl přispět ke zlepšení pocitu pohody a reakce organismu na stres. Ájurvédské látka používá jako lidový lék na četné účely, ale neprošel moc klinické testování. Zdroj
 • Boerhavia: Plant rod s více než 100 odrůd. Sem je neznámá.
 • Ivy Tykev: Popular Asian zeleniny, které mohou pomoci zlepšit kontrolu krevního cukru u diabetiků.
 • Sarivan : Nejsou žádné informace o této složky. Nemáme ponětí, co to je!
 • Desmostachya : Typ trávy, která roste v Asii. Někdy se používá k léčbě úplavice.
 • Malajský Bush Beech: Typ stromu v souvislosti s teak. Pravděpodobně má léčebné použití v Indii, ale můžeme najít žádnou zmínku o tom, takže to je trochu nejasná.
 • Oroxylum: Kvetoucí rostlina, také známý jako indický trubku. Kořen kůra je používán jako indické medicíny, ale existuje jen velmi málo informací o tom, co dělá.
 • Arani: Další záhada složka. Arani je provincie v Indii, spíše než rostlinný extrakt.
 • Castor: Pravděpodobně ricinový olej - silný projímadlo.
 • Policosanol: Chemical vyrobený z cukrové třtiny. Může přispět ke zlepšení špatný krevní oběh.
 • Arrow Leaf Sida : ájurvédské rostlina používá k léčbě dítěte astma, bolesti hlavy, a vaří.
 • Žlutá Fruit Nightshade: Léčivé rostliny s jedovatým ovocem. Projímadlo.
 • Tribulus Terrestis : Mediterranean Extrakt plodů. Některé studie ukázaly, že to může zlepšit krevní oběh a zlepšit sportovní výkon. To je často zahrnuto v testosteronu zvyšování doplňků, ačkoli není tam žádný důkaz, že může přispět ke zvýšení libida u mužů a žen.
 • Mung Bean: Vysoký obsah antioxidantů a vitamínů a často používán v hýbat-Frys.

Má HANAH ONE nějaké vedlejší účinky?

Tam může být vedlejší účinky. Mnohé z těchto složek mají velmi málo informací o bezpečnosti, a některé z nich jsou známy jako jedovaté nebo laxativa.

Bael Tree bylo spojeno s poškození jater a Yellow Nightshade je jedovatá, takže kdo ví!

Další nežádoucí účinky mohou zahrnovat:

 • Alergická reakce
 • Nevolnost a zvracení
 • Závrať
 • Změny krevního tlaku
 • Průjem
 • Bolesti hlavy
 • Zvýšená srdeční frekvence

Upozornění:
Není vhodné pro osoby mladší 18 let Vyhněte se, pokud jste těhotná nebo kojíte. Promluvte si se svým lékařem před použitím, pokud máte základní zdravotní stav nebo užíváte léky na předpis. Přestat používat, pokud se vyskytnou vedlejší účinky a vyhledali lékařskou pomoc, pokud je to nutné, přičemž výrobek s vámi tak, že zdravotničtí pracovníci mohou zkontrolovat seznam složek.

Existují nějaké hodnocení zákazníků k Hanah ONE?

Existuje pouze 10 hodnocení zákazníků na Amazon v době psaní tohoto článku, a v souladu s podvod softwaru, kvalita a pravost jsou nízké.

Všechny komentáře jsou pozitivní a obsahují komentáře, jako je tento,

Když jsem cestoval do zahraničí za prací do nedávné doby, vzal jsem 20 tohoto balení se mnou, protože jsem očekával opravdu zaneprázdněn čas. Vzal jsem to, když jsem se cítil unavený, že mě stále aktivní a fungují správně. Je to opravdu pohodlné, a funguje velmi dobře. Vysoce doporučeno nošení toho chlapa, když budete cestovat a být aktivní!

Má HANAH ONE Nabízet Záruka vrácení peněz?

Neexistuje žádná záruka vrácení peněz.

Kde mohu koupit HANAH ONE?

Můžete si koupit Hanah ONE z oficiálních stránek HANAH LIFE. To je také na prodej přes Amazon.

Jak se HANAH ONE v porovnání s Phentaslim?

Kritéria HANAH ONE Porovnání Phentaslim porovnání
Klinicky Ověřené Složení
Side Effect zdarma
Pozitivní hodnocení zákazníků
24/7 Support
Záruka vrácení peněz
DOPRAVA ZDARMA

HANAH ONE je doplněk, který je dodáván ve formě husté kapaliny podobné medu - jedna z hlavních složek. Je založen na ajurvédské medicíně, takže obsahuje 30 indické ingredience, z nichž mnohé neznámé a nedostatečně zkoumal na západě a složka množství v jedné porci nejsou známy. To vypadá jako předražené novinka produkt, který se prodává s nějakým indickým mysticismem házet, ale přichází s velmi málo důkazů o tom, že bude dělat vůbec nic.

HANAH ONE

# 1 Volba spotřebitelů 2019: Phentaslim

Phentaslim je Diet Pills Watchdog Schválený

Phentaslim

Tisíce zákazníků snížit tuk s tímto rychlým a silným thermogenní spalovače tuků. Může potlačit chuť k jídlu, zvýšení energetické hladiny a pozvednout náladu bez nervozity.

 • Více než 100.000 spokojených zákazníků
 • Vyráběné v zařízení GMP
 • 60-denní záruka vrácení peněz
 • Doprava zdarma a nakupovat 3 + 1 zdarma nabídky!
Podívejte se na naši celou recenzi zde

Disclaimer: Naše recenze a šetření jsou založeny na rozsáhlém výzkumu z veřejně dostupných informací nám a spotřebitelů v souvislosti s prvním vydavatelstvím na tyči. Údaje se opírají o naše osobní názor a zároveň se snažíme zajistit informace je up-to-date, výrobci dělat čas od času změnit své výrobky a budoucí výzkum může souhlasit s našimi zjištěními. Pokud máte pocit, některý z informací je nepřesné, obraťte se na nás a my posoudíme poskytnuté informace.