Publikováno 20 December 2013

Diet Pills watchdog | Dieta Strava plány | Herbalife

Jídlo náhradní třese se staly populární alternativou k běžným kalorií výživu v posledních letech, jak dieters hledají rychlejší a revoluční způsoby, jak ztratit významné množství váhy rychle. Herbalife je jedna společnost, která prodává náhradní strava třese, spolu s jinými doplňky stravy, na slibu, že použití těchto výrobků bude za následek rychlé a významné snížení hmotnosti.

Herbalife logoSpolečnost byla zdrojem mnoha kontroverzí, zejména pokud jde o tom, jak je výrobek prodáván prostřednictvím nezávislých distributory, kteří získali provizi z prodaných produktů.

Jsme se ponořit do světa Herbalife, nejprve při pohledu na produkty, které mají v nabídce.

Jídlo náhradní třese

Jádro Výživa a Formule 1 je název koktejly regulaci tělesné hmotnosti Herbalife, které jsou k dispozici v široké paletě příchutí, včetně tropického ovoce, sušenky a smetanou a jahodami. Tyto otřesy nahradit snídaně a oběd , a pak Dieter měli jíst zdravé a vyvážené jídlo na večeři, stejně jako zdravé svačiny, jako je ovoce, zeleniny a nízkým obsahem tuku bílkovin po celý den, takže cílem je jíst jednou za dva a půl hodin.

Každý shake při doplní odstředěné mléko obsahuje kolem 220 kalorií , což je možnost velmi nízkokalorická. Tento nízký počet kalorií je důvod, proč dieters se vyzývají, aby jíst každé 2-3 hodiny, takže se jim nedostává energie propady, letargie, závratě nebo pocit na omdlení.

Dodatek tablety

Kromě toho nahrazení vzorce 1 jídla koktejly, Dieta pomocí Herbalife se doporučuje, aby i nakupovat a konzumovat jak multivitaminové tablety a vlákno a bylinné tablety , na podporu hubnutí dále. Doplněk vlákniny a bylina je určen k pomoci zvýšit vlákninu, která může být chybějící způsobené užíváním jídla náhradní třese. Složky zahrnují ovesnou vlákninu, stejně jako petržel, oranžové květy, ibišek a prach fenyklu.

Oficiální internetové stránky nečiní žádné nároky o výhodách petržel, pomerančového květu, květu ibišku a prášku fenyklu, ale usuzovat, že jsou prospěšné součástí Herbalife stravy. Jedna lahvička obsahuje 180 tobolek, které zní jako hodně, až se vzít v úvahu, že doporučená dávka je dvě tobolky třikrát denně, což znamená, že jedna láhev má jen dost pro měsíc.

Multivitamínový komplex Formule 2 je další doplněk doporučuje jako součást hubnutí plánu Herbalife . Opět platí, že tento výrobek má 90 tobolek v lahvičce, ale v návaznosti na denní dávku bude poskytovat pouze dodávku 30 dnů, což činí tento drahé multivitaminové tablety , zejména ve srovnání s mnoha kompletními multivitaminové tablety, které jsou k dispozici v supermarketech, obchodech se zdravou výživou a lékárnách , Multivitaminový komplex obecného vzorce 2 obsahuje vitamín A, folát, vitamin B6, vitamin B12, zinek, vápník, fosfor, vitamin C a vitamin E.

Náklady výrobků Herbalife

Náklady výrobků Herbalife je neodhalily online. Jejich strana „Ceny“ vysvětluje, že;

U Herbalife, ceníme vztah našich nezávislých distributorů budovat se svými zákazníky. Proto vždy doporučujeme zákazníkům využívat znalostí, podpory a povzbuzení jejich osobní distributora. Tento vztah je důvod, proč nemají zveřejnit ceník online. Váš Distributor bude pracovat s vámi na konkurenčně cenovou vaše volby produktu.

Jako každý distributor přispěje k rozvoji „na míru plán“, aby vyhovoval individuálním potřebám, cen a použitých výrobků se bude pohybovat mezi dieters .

Nicméně, některé názory a komentáře spotřebitelů on-line stát, že rozsah Herbalife je drahé, s citacemi z asi 90 až 130 £ za účelem získávání měsíčního náhradních jídla koktejly a další doplňky. Vzhledem k tomu, že uživatel musí také koupit jídlo pro večeře, stejně jako občerstvení, tato dieta plán funguje tak, jak mezi dražší na trhu v tomto okamžiku. Tyto náklady činí dietní plán méně životaschopné jako dlouhodobé hubnutí řešení.

Tento produkt je k dispozici pouze prostřednictvím nezávislé distributory, a není možné zakoupit přímo z oficiálních stránek. Na webových stránkách může pomoci najít distributor ve vaší oblasti pomocí vyhledávání podle poštovního směrovacího čísla.

Herbalife a Klinické studie

Flechtner-Mors et al. studovali rozdíly v poklesu hmotnosti mezi vysokým diety představovat Herbalife nahrazení jídla koktejly, proteinový prášek a proteinové tyčinky, a konvenční dietní plán podobné množství kalorií.

Studie zjistila, že ti na s vysokým obsahem bílkovin Herbalife dieta ztratila kolem 5.63lbs více než na běžném jídelníčku, ale že drop-out sazba pro ty, kteří na Herbalife dieta byla dvakrát tak vysoká jako konvenční stravy . To naznačuje, že Herbalife a další diety založené s vysokým obsahem bílkovin náhradní jídlo může nabídnout velké množství hubnutí, ale jen pro ty, kteří chtějí držet dietu. To může být obtížné, protože chuť na koktejly, stejně jako velký rozdíl mezi Herbalife a běžných stravovacích návyků.

pyramidy schéma

Herbalife se přilákal mnoho kontroverzí a kritiky, protože byla založena v roce 1980. Dispozice společnosti byla ve srovnání ve velké míře na pyramidové hry (viz náš pyramidy dieta pilulku marketing článek ), protože distributoři jsou vyzýváni, aby se zaregistrovat více distributoři, že budou získat provizi z, stejně jako provize z vlastních tržeb.

To je často prohlašoval, že Herbalife distributoři mohou vydělat tisíce z prodeje, jednoduše jim získat luxusní životní styl. Distributoři se rovněž vyzývají k dosažení cílů, potenciálně koupi další zboží, než mohou reálně prodat.

Co zákazníci říkají o Herbalife?

Názory zákazníků o úspěchu kvalita a hubnutí, které mohou být získány z používání Herbalife produktů hubnutí se velmi liší. Někteří uživatelé trpí bolestmi hlavy, letargie a závratě při používání výrobků, a nízké množství kalorií, které se spotřebuje za den znamená, že mnoho lidí se snaží vykonávat bez pocitu vyčerpány. Výrobek není vhodný pro použití u kojících matek a těhotných žen, ale někteří uživatelé hlásí, že bylo řečeno jinak nezávislými distributory. Vzhledem k tomu, denní kalorickou a nutriční potřeby kojících matek a těhotných žen jsou odlišné od jiných dietu, je to rozhodně nedoporučuje.

Někteří uživatelé také hlásí velký úspěch s hubnutí, ale že váha se rychle získal po ukončení používání výrobků . Na rozdíl od mnoha jiných programů hubnutí, použití náhradních jídlo třese nepomůže vychovávat Dieter o požadavcích na jejich těla potravin nebo jak se zachovat jejich hubnutí post-dietu.

Mnoho uživatelů také nelíbí chuť výrobku , takže je pro ně obtížné sledovat program hubnutí. Někteří uživatelé mají malý nebo žádný úbytek hmotnosti při používání výrobků, zatímco někteří z nich dokonce přibrala (viz Amazon zpětné vazby ).

Náš verdikt o Herbalife

Celkově se zdá, že Herbalife vám může pomoci dieters ztratit významné množství váhy rychle, ale je pravděpodobné, že váha bude znovu nabyly je pravděpodobně vyšší než u ostatních diet nebo změny životního stylu.

Dietní plán je drahé , a je třeba ji koupil místně nezávislými distributory, kteří nejsou způsobilí dát výživové poradenství, ale tak jako tak. Potřeba vlákniny a multivitaminové přípravky vyvolává obavy o výživové hodnotě Herbalife stravy , a vede k podezření, že tato strava není dlouhodobý úbytek hmotnosti schůdné řešení.

Disclaimer: Naše recenze a šetření jsou založeny na rozsáhlém výzkumu z veřejně dostupných informací nám a spotřebitelů v souvislosti s prvním vydavatelstvím na tyči. Údaje se opírají o naše osobní názor a zároveň se snažíme zajistit informace je up-to-date, výrobci dělat čas od času změnit své výrobky a budoucí výzkum může souhlasit s našimi zjištěními. Pokud máte pocit, některý z informací je nepřesné, obraťte se na nás a my posoudíme poskytnuté informace.