Publikováno 15 December 2017

Diet Pills watchdog | Jak se Glukomannan práci? / FAQ

Glukomannan se stává velmi populární, jak stále více a více lidí slyší o této přírodní složky, a hledají to vyzkoušet sami. Ale co je glucomannan? A jak to funguje?

Zde jsou odpovědi na mnoho vašich otázek. Možná budete příjemně překvapeni, co se dozvěděl o této neobvyklé látky.

Co je Glukomannan?

Glukomannan je bohatý cukr přírodní vlákna, odvozená z kořene rostliny nazývá konjac (Amorphophallus konjac) , který roste v Asii. Je to již dlouho používá jako zahušťovadlo v potravinách (E 435ii) a v těchto dnech se stává populární jako účinný doplněk hubnutí .

Jak se Glukomannan práci?

glukomannan Powder

Kořen konjac s vysokým obsahem vlákniny a polysacharidů, které jsou přírodní cukry přítomné ve škrobu.

Po přidání do vody, nabobtná jako houba a vytváří do viskózní gel, a to je to mechanismus, který je tak efektivní pro hubnutí a mnoho dalších problémů. To spočívá v žaludku a dává vám pocit plnosti , takže nemáte pocit, že je třeba na svačinu.

Konjac kořen s vysokým obsahem přírodní rozpustné vlákniny (což znamená, že se rozpouští ve vodě) a je také obsahuje přírodní cukry škrob zvané polysacharidy , a to je to kombinace, která je tak efektivní jako zahušťovadlo v potravinách a na hubnutí .

Jaké jsou výhody glukomannanu?

Glukomannan může pomoci hubnutí , protože to zůstane v žaludku viskózní gel, zabírají místo a vyplnění vás, takže nebudete cítit hlad. Navíc to může pomoci zpomalit absorpci cukru , takže může pomoci diabetes trpí, a to může pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi. Glukomannan je přírodní vlákno, takže také pomůže snížit zažívací problémy, jako je zácpa.

Jako vlákna může mít prebiotický účinek, což znamená, že to může pomoci k proliferaci zdravých bakterií (probiotik), ve střevě, konkrétně Bifidobacterium a Lactobacillus.

Podle vědeckých výzkumů, glukomannan může snížit riziko srdečních onemocnění a cukrovky .

Jak si vzít glukomannan?

Glukomannan je k dispozici ve formě kapslí nebo ve formě prášku , který přidáte do tekutiny, aby se napít. Vždy postupujte podle návodu výrobků, ale obecně nejefektivnější způsob, jak je vzít třikrát denně před jídlem. Obecně se doporučuje, aby si ji mezi 15 minut až jednu hodinu před jídlem .

Je důležité zajistit, že budete mít vždy glukomannan s velkým množstvím vody, aby se umýt dolů do žaludku, kde může expandovat bezpečně.

Kolik Glukomannan bych měl?

Podle výzkumu, nejúčinnější velikost porce je 1g třeba vzít třikrát denně . Jedná se o standardní velikosti porce, které odráží klinické studie. Když si koupíte glukomannan doplnit , že je důležité, aby v souladu s touto velikostí porce, nebo je pravděpodobné, že by pracovat, jak je popsáno. Některé doplňky dodat denní velikost porce a 4g, který je také účinná , a nezdá se, že způsobí nějaké další nežádoucí účinky.

Je Glukomannan bezpečné?

Ano, je to velmi bezpečné a nezdá se, že nezpůsobí žádné vedlejší účinky. Je však velmi důležité, aby si to s velkým množstvím vody, aby se spláchl do žaludku . To je důležité, protože by to mohlo představovat udušení nebezpečí , pokud to expanduje v krku nebo jinde v trávicím traktu. Nicméně je to naprosto bezpečné, pokud se budete držet tento jednoduchý návod.

Kolik vody potřebuji k pití Když jsem Vezměte glukomannan?

Pokud užíváte 1g glukomannanu byste měli vypít 8 uncí vody .

Mohu si vzít GLUKOMANNAN Když jsem těhotná nebo kojíte?

Ne. Stejně jako u všech doplněk byste neměli užívat, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Má Glukomannan nějaké vedlejší účinky?

Nežádoucí účinky jsou méně časté, ale ve vzácných případech může dojít k mírné účinky, jako je plyn nebo nadýmání .

Pokud máte cukrovku nebo zdravotní stav týkající se hladiny cukru v krvi, měli byste navštívit svého lékaře před použitím, protože by mohlo zasahovat do vašeho léky .

Kromě toho, pokud užíváte další léky budete muset načasovat své léky do jedné hodiny, než si vezmete glukomannan nebo čtyři hodiny po. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem před použitím.

V opačném případě, glukomannan je v bezpečí , ale vy potřebujete, aby jste si ji s velkým množstvím vody, aby bylo možné dosáhnout do žaludku, kde může expandovat do bezpečí.

Mohu si vzít GLUKOMANNAN jestli jsem diabetik?

Musíte se o tom poradit se svým lékařem, protože to mohou být účinné při snižování hladiny cukru v krvi . Pokud užíváte nějaké léky a uvažují o doplněk, měli byste vždy poraďte se se svým lékařem v případě interakcí.

Existuje nějaký vědecký důkaz, že glukomannan Works?

Glukomannan prošlo mnoho klinických zkoušek. Jeden z největších klinických testů bylo provedeno na 176 obézních dobrovolníků , kde bylo prokázáno, že příčinou výrazně lepší hubnutí výsledky ve srovnání s placebem.

Glukomannan Účinky na hubnutí grafu

Ostatní klinické testování prokázalo stejné účinky. Jedna studie například podíval na stravovací návyky z 31 zdravých dospívajících dětí, a zjistil, že užívání glukomannan půl hodiny před jídlem za všechno, co můžeš jíst pizzu jídlo vede ke snížení kalorií konzumaci .

Další test na 29 osob zjištěno, že konzumace glukomannan po dobu 14 týdnů vedlo ke snížení hladiny cholesterolu v krvi, hmotnost, měření pasu a tělesného tuku . Zdroj

Glukomannan byl široce testován na lidských dobrovolnících, a vědecké důkazy, že to pomůže zvýšit hubnutí a omezit chuť k jídlu jak bylo tvrzeno. Zdroj

Je Glukomannan FDA nebo EFSA schválen?

Evropská agentura Food Standards se podíval na všechny nároky, a došla k závěru, že je efektivní pro podporu hubnutí .

Po dlouhém vyšetřování EFSA dospěl k závěru, že „příčinný vztah byl mezi konzumací glukomannanu a snížení koncentrací cholesterolu v krvi “ a že „příčinný vztah byl mezi konzumací glukomannanu a redukce tělesné hmotnosti v souvislosti s energeticky omezené diety “  Source

FDA dosud neschválených  glukomannan, ale tam je klinický podpora zdravotních výhod v USA.

Health Canada také povoleny některé hubnutí výrobků obsahujících glukomannan.

Jakou váhu mohu ztratit S glukomannan?

Samozřejmě, že to bude záviset na vaší fyzické make-upu, svého jídelníčku a životního stylu. Výsledky však vypadají velmi dobře. Jedna klinická zkouška provedena v roce 2007 British Journal of Nutrition viděli průměrný úbytek hmotnosti kolem 10 liber v průběhu 16 týdnů.

Jiné klinické testy ukázaly podobné pozitivní účinky na hmotnosti, příjmu kalorií, a snížení tuku (lipidů) v krvi.

Glukomannan bude pravděpodobně pomůže zhubnout, i když nemáte žádné změny vašeho životního stylu, protože to by vám měl pomoci omezit chuť k jídlu , aniž by se snažil. Nicméně, pokud jej používáte v kombinaci s zdravé stravovací plán a zvýšené cvičení, hubnutí výsledky budou výrazně zlepšila.

Stejně jako klinické testování, neoficiální důkazy, je velmi pozitivní . Výše hmotnosti ztratíte bude na vás, ale může to určitě pomůže snížit chuť k jídlu, zvýšit příjem vlákniny a obecně mít příznivý účinek na zdraví. Zdroj

Kde si mohu koupit glukomannan?

Glukomannan je stále více populární a je v prodeji od mnoha prodejen online, a v obchodech buď v prášku nebo ve formě kapslí . Dávejte pozor na pilulky na hubnutí, Watchdog a podívejte se na naše schválené doplňky najít nejlepší glukomananového doplněk pro vás.

Takže co je nejlepší? Glukomannan v práškové formě nebo glukomannan v kapslích?

Jedna forma funguje stejně dobře, ale důležité je brát před jídlem , takže glukomannan může pomoci omezit chuť k jídlu před jídlem. Dáváme přednost kapsle, protože jsme jim najít snazší vzít. Nicméně to neznamená, že velký rozdíl k efektivnosti a to vše přijde na osobní preferenci.

Disclaimer: Naše recenze a šetření jsou založeny na rozsáhlém výzkumu z veřejně dostupných informací nám a spotřebitelů v souvislosti s prvním vydavatelstvím na tyči. Údaje se opírají o naše osobní názor a zároveň se snažíme zajistit informace je up-to-date, výrobci dělat čas od času změnit své výrobky a budoucí výzkum může souhlasit s našimi zjištěními. Pokud máte pocit, některý z informací je nepřesné, obraťte se na nás a my posoudíme poskytnuté informace.