Publikováno 27 August 2017

Diet Pills watchdog | 10 způsobů, jak vám pomohou zhubnout rychle

Lidé hledali hubnutí zkratek pro věkové kategorie. Vilém Dobyvatel se stal strach o své hmotnosti, když nemohl jezdit na koni a uchýlil se na tekutou dietu se dostat do formy. A existují i jiné příklady v historii, kdy lidé vyzkoušeli všechny druhy radikálních programů slim-down získat rychlé výsledky. Otázkou je, „Nenechte ztratit-váha-Quick-triky opravdu funguje?“ Ano, mohou, ale nestojí za to riziko. To znamená, že můžete zhubnout tím, že jde na flámu kokainu, ale to není nikdy dobrý nápad.

Pravdou je, že můžete přijít jen asi 3 libry za týden v bezpečném a přirozeným způsobem. Pokud spálíte 500 kalorií z vašeho celkového denního příjmu kalorií a tak činit i nadále po dobu jednoho týdne, budete skončit ztrátou až 2 liber. Můžete přijít o větší váhu tím, že jí méně a více výkonu, ale tam je vždy nějaký limit. Zde je 10 jednoduché, ale účinné způsoby, které vám pomohou zhubnout přirozeně.

Užijte si zdravou snídani

10 způsobů, jak vám pomohou zhubnout rychle, jahoda, snídaně, obilovin, jogurt, jídloTo, co jíte bude mít vždy dopad na vaší hmotnosti, ale ne jídlo je důležitější než vaše snídaně. Získat dobrou, výživnou snídani a budete moci začít svůj den v pozitivním duchu.

Vaše snídaně vám měl naplnit a udržet bodavá bolest z hladu na uzdě do dalšího jídla. V ideálním případě byste měli konzumovat více než 400-500 kalorií ve vaší první jídlo dne .

Vaše snídaně by měla obsahovat také libové bílkoviny a tuk plnění , jako je neslazené řecký jogurt, vejce, ořechy, fazole, nebo ořechové máslo . Vláknina by měla být také součástí vašeho snídani, aby vám plné na dlouho.

Zahrnout zdravých tuků a bílkovin ve stravě

Víte, že je důležité budovat dobrou snídani, ale stejně tak je důležité zajistit, aby vaše další jídla jsou také výživné. Chcete-li pomoci zhubnout, je třeba zajistit, aby každá z vašich jídel obsahuje tuk zdroj, zdroj bílkovin, a low-carb vegetariáni . To vám pomůže udržet příjem sacharidů v 20-50g rozsahu.

Protein je důležitý pro odbourávání tuků, protože vaše tělo využívá kalorií, aby stravitelné bílkoviny. To znamená, že s vysokým obsahem bílkovin strava může posunout váš metabolismus při nejvyšším rychlostním stupni . To také podporuje pocit sytosti a zamezuje pozdní noční snacking. Můžete získat bílkoviny z kuřecího, hovězího masa, slaniny, a jehněčího masa , zatímco pstruh, losos, a humři jsou některé velké proteinové zdroje pro zájemce o mořské plody.

Také je potřeba se dostat zdravé tuky a jednoduché řešení je vařit v kokosovém oleji , protože to také pomáhá zlepšit metabolismus. Omezte příjem živočišných tuků ačkoli. Zatímco maso poskytuje bílkoviny, je třeba konzumovat střídmě, protože živočišný tuk je uložen v těle v žádném okamžiku. Místo toho se snaží zvýšit svůj příjem tuku se rozhodly pro malé množství ořechů .

Použití Salt Opatrně

Je potřeba omezit příjem soli, aby bylo možné efektivně zhubnout. Nadměrný příjem soli může vést k přibývání vody hmotnosti. Můžete snížit zadržování vody v těle tím, že omezí svůj příjem soli. Buďte velmi opatrní při nákupu občerstvení. Vyhnout všemu, který obsahuje více než 140 mg sodíku v jedné porci.

Užijte si svůj šálek Joe

10 způsobů, jak vám pomohou zhubnout rychle, kávová zrna, caffeine.jpegŠálek kávy může pomoci podpořit vaše úsilí hubnutí. Stačí dát si šálek kávy, když se vzbudíte v dopoledních hodinách. To vám poskytuje s kofeinem, která snižuje zadržování vody, a poskytuje vám více antioxidantů stejně. Můžete spotřebovat až 400 mg kofeinu denně, aniž by se museli starat o jakýchkoliv vedlejších účinků. Kofein také pomáhá zhubnout, protože to podporuje termogenezi. To znamená, že se zvyšuje tělesnou teplotu a spaluje tuk na oplátku.

Po požití 3 mg / kg tělesné hmotnosti kofeinu, tělesné teplo byla významně zvýšena ve skupině kofeinu a pocení vyvolané z cvičení nastal rychleji. Zdroj

Caffeinated káva může také pomoci, protože to zvyšuje váš metabolismus až o 11% ( zdroj ). To znamená, že pravidelná konzumace bude pozvednout váš metabolismus a také pomoci snížit riziko vzniku diabetu typu 2 . Ale být vědomi toho, že je možné vybudovat toleranci s pokračujícím používáním kofeinu, takže tato strategie sama může být neúčinná dlouhodobá.

Rozhodnout se pro silový trénink

Existují lidé, kteří věří, že kardio cvičení jsou nejlepší, pokud jde o hubnutí. Je pravda, že kardio cvičení Zvyšuje tepovou frekvenci, což vám pomůže spálit kalorie. Nicméně, není nic lepšího, než silového tréninku, pokud chcete zhubnout . Odpor školení povznáší váš metabolismus a udržuje ji déle, i když odpočívají. Že po cvičení metabolický boost spojené s silového tréninku je důvod, proč je to lepší než kardio cvičení. Kromě toho, silový trénink také poskytuje výhody, jako je lepší zisk svalové, zlepšení síly, zlepšení vzhledu a lepší držení těla .

Aerobní cvičení jisté má své místo, ale to nebude zvýšit svalovou hmotu. Ve skutečnosti, můžete přijít i svaly a tuk během aerobního tréninku. Ztrátě svalové hmoty je surefire způsob, jak zpomalit váš metabolismus. Z tohoto důvodu, to nejlepší, co má dělat i kardio a silový trénink . Můžete strávit 45-60 minut zapojit se do silový trénink asi 3-4 krát týdně. Můžete provádět některé kardio práci na jiných dnech, čímž se získá lepší výsledky.

Dostatečně se vyspat

Tráví hodně času v posilovně nebude pomůže spálit váhu efektivně tak dlouho, jak si dostatek spánku každou noc. Ty budou dávat své tělo z hrubé stresu při cvičení v posilovně, a vaše tělo opravy sám, když spíte .

Některé studie zjistily, že není dostatek spánku každou noc může zpomalit váš metabolismus . To znamená, že pokud si šetřit na svých ZZZs, je pravděpodobné, že je velmi obtížné zbavit těch kil.

  • Ve studii publikované v časopise Annals of Internal Medicine, dieters byly umístěny na různých plánech spánku. Když se jejich těla dostal dostatečný odpočinek, polovina hmotnosti ztratili se z tuků. Nicméně, když se omezit na spánek, množství tuku ztracený byl snížen na polovinu, i když byli na stejné dietě.

10 způsobů, jak vám pomohou zhubnout rychle, žena spí, odpočinek, postel

Tam je nějaký důkaz, že vaše tělo trpí „metabolické vratkost“, když jste spát zbaveni, a můžete zažít tento stav, když se vám nepodaří získat dostatek spánku po dobu čtyř po sobě jdoucích dnů .

Tento stav vlastně ovlivňuje způsob, jakým vaše tělo využívá inzulín . Ve skutečnosti, někteří vědci zjistili, že citlivost na inzulín klesá až o 30%, když trpíte „metabolické

vratkost“, a když se tak stane, tukové buňky neodstraní lipidy a mastné kyseliny z krve. To může vyvolat uvolňování inzulínu a nadměrnou sekreci může zvýšit ukládání tuků ve všech špatných místech.

Nevynechávejte jídlo

Někteří lidé se pod dojmem, že oni potřebují omezit jejich příjem kalorií, jak zhubnout, a to je pravda také, ale to neznamená, že začnete snížit své kalorií přeskakování jídel . Nejí nic dlouhou dobu se nakonec zpomalí váš metabolismus a může také vás přejídat, když se nakonec dostal šanci něco snědl. Proto nikdy vynechat jídlo . Pokud jste pozdě do práce nebo si myslíte, že nemáte čas na sit-down jídlo, skrýš kousek ovoce nebo energetická tyčinka v autě nebo v tašce a jíst, když máte hlad. V ideálním případě byste měli jíst každý den tři muži s dvěma občerstvení stejně . Nedopusťte, aby 3-4 hodiny jet bez jídla nic.

Zvýšit příjem vody

Existuje mnoho důvodů, proč je nutné pít více vody, aby pomohl zhubnout. Nejdříve se voda pomáhá snížit množství soli v těle , což bude odrazovat zadržování vody . Kromě toho studie ukazují, že pitná voda pomůže spálit více kalorií.

  • Pitná voda zvyšuje množství kalorií spálíte, který je známý jako klidového výdeje energie ( zdroj ).

Některé studie prokázaly, že zvýšení svůj příjem vody zvyšuje energetický výdej odpočinku od 24-30% během 10 minut po pití. Tento účinek může trvat až jednu hodinu.

  • Studie žen s nadváhou zkoumali účinky zvyšuje příjem vody na více než 1 litru (34 oz) za den. Bylo zjištěno, že více než 12 měsíců, to mělo za následek další 2 kg (4,4 liber) hubnutí ( zdroj ).

Můžete také pít vodu před jídlem, které pomáhají snižovat chuť k jídlu. Budete jíst méně a jíst méně kalorií znamená, že zjistíte, že je jednodušší, jak zhubnout rychle. Kromě toho můžete skutečně snížit dlouhodobé přibývání na váze pití další šálek vody každý den . A samozřejmě, můžete ovládat svůj kalorický příjem nahrazením vysoce kalorické nápoje s vodou.

Zajímavé je, že ne vždy je třeba vypít tolik litrů vody denně, aby jeho výhod; Ve skutečnosti, můžete se také rozhodnout pro vysokým obsahem vody potravin dosáhnout vašich denních cílů vody . Některé dobré možnosti patří celer, hroznové víno, chřest, meloun, rajčata, okurky, artyčoky, brusinky a ananas .

Vědět, kolik zdravého stravování jíst

Co to znamená, že je třeba si uvědomit, že kalorie je kalorie bez ohledu na to, odkud pochází. Jinými slovy, můžete jíst příliš mnoho zdravých potravin, protože stále obsahuje kalorií . Některé studie prokázaly, že můžete zhubnout a zároveň jíst nezdravé jídlo tak dlouho, víte, kolik kalorií jste jedli na denní bázi. V ideálním případě byste měli jít na potraviny, které jsou více nutričně husté a méně kalorií-husté - tyto potraviny jsou méně energeticky bohaté, mají vyšší kvalitní bílkoviny, obsahují více vlákniny a mají nízký glykemický index .

Pochopit roli mozku

10 způsobů, jak vám pomohou zhubnout rychle mozku, žárovka, myšleníKdyž přijde na hubnutí, je třeba pochopit, jakou roli váš mozek musí hrát v celé věci. Někteří vědci se domnívají, že vaše tělo a metabolismus nejsou zodpovědní za vytváření obezitu … je to všechno kvůli svému mozku. Ti ubozí rozhodnutí uděláte jsou odpovědné za zvýšení tělesné hmotnosti. Co mnoho lidí neví je, že tyto špatné rozhodnutí může také změnit způsob, jak mozek reaguje na sytosti a hladu procesů.

To znamená, že pokud budete i nadále přejídat roky, bude to stanoví neutrální stopy a učinit z něj velmi obtížné kontrolovat hladu a řídit hmotnost .

Dobrá věc je, že je možné přejít do nových vzorců chování po dostatečně dlouhou dobu na pomoc mozek opravit ty starší neutrální stopy spojené s přejídáním. Je však nutné mít na paměti, že jste skutečně potřebují přepojit váš mozek. Bude to nějakou dobu trvat, ale to se stane, když budete cvičit tvrdě.

Skutečnost, že věc je, že i když každý chce zhubnout rychle, neexistuje žádné rychlé řešení k obezitě . Musíte změnit své chování vůči jídlo a někdy je také nutné změnit svůj životní styl. To vše bude nějakou dobu trvat. Výše uvedené způsoby, jak jistě pomůže zvládat věci lépe a můžete zlepšit své šance na získání štíhlejší tělo omezit příjem přidaného cukru, aby se zabránilo tekuté kalorie, kterou se doplňuje s glukomannanu, pití zeleného čaje, jíst pomaleji, a použití menších desek , Jen nezapomeňte, že nebudete zažít významné změny přes noc.

Některé další způsoby, jak zhubnout rychle

Jak již bylo zmíněno, že je lepší se držet přírodních způsobů, jak zhubnout, ale pokud opravdu chcete, aby to rychle ztratit, možná budete chtít využít některých technologicky pokročilých možností. Například:

  • Ultrazvuk tání: Proces zahrnuje použití ultrazvuku zabít tukové buňky. Lékař bude kontrolovat svou váhu a BMI a pak potvrdit, pokud jste vhodným kandidátem pro ultrazvukového tavení. Léčba vás může stát hodně, ale budete mít možnost snížit svůj pas v žádném okamžiku.
  • Trávení-Napodobování Pills: Tím, že tuto pilulku, budete trik vaše tělo do myšlení, které jste jedli něco, a to by se mělo začít proces trávení. To zase může vést k většímu spalování tuků. Pilulka je spíše imaginární jídlo. Studie na zvířatech ukazují, že pilulky trávení-napodobování může také pomoci hladiny kontrola hladiny cukru v krvi, omezit přibývání na váze, a snížit špatný cholesterol v těle.
  • Gene Potlačení: Studie červy ukázaly, že přítomnost určitého genu může pomoci jim konzumovat stravu s vysokým obsahem cukru a tuku, aniž by získává na váze. Lidé také obsahovat stejný gen a farmaceutické společnosti říci, že některé léky mohou způsobit genetické mutace, a aby tyto geny aktivní u lidí. To může být docela riskantní, i když, tak to je lepší počkat a uvidíme, jak se věci zlepšit ohledně této léčby.
  • Ledový obklad Vest: Některé studie zjistily, že si můžete zlepšit váš metabolismus by zůstat ponořený ve studené vodě po dobu několika hodin denně. Vzhledem k tomu, že není možné, aby každý najít bazén studené vody, můžete nyní získat led-pack-obtěžkaný vestu produkovat stejné účinky. V kombinaci se zdravou stravou, pomocí tohoto vestu může pomoci zvýšit hubnutí.
  • Žaludek Vypouštění: Je to poněkud divný způsob, jak pomoci zhubnout, ale to může pracovat pro některé z nich. To zahrnuje vkládání trubky do dutiny břišní s přístavem ventil pobytu mimo své tělo a splachovací proti kůži. Po 30 minutách jíst vaše jídlo, můžete otevřít tuto trubku a odstranit třetinu obsahu. Některé klinické údaje naznačují, že to funguje; ve skutečnosti, FDA schválil metodu pro lidi s BMI nad 35 let.

Celkově lze říci, nejlepší způsob, jak zhubnout, je věnovat pozornost do svého jídelníčku a spálit více kalorií v posilovně, jak zhubnout . Tento přístup vám ušetří od zabývající se jakýchkoliv vedlejších účinků. Nicméně, tam jsou jistě některé nově zavedené způsoby, jak zhubnout rychle, ale tyto možnosti mají výhody a nevýhody. Takže, ujistěte se, poraďte se se svým poskytovatelem zdravotní péče před přijetím tohoto úkolu pustit.

Disclaimer: Naše recenze a šetření jsou založeny na rozsáhlém výzkumu z veřejně dostupných informací nám a spotřebitelů v souvislosti s prvním vydavatelstvím na tyči. Údaje se opírají o naše osobní názor a zároveň se snažíme zajistit informace je up-to-date, výrobci dělat čas od času změnit své výrobky a budoucí výzkum může souhlasit s našimi zjištěními. Pokud máte pocit, některý z informací je nepřesné, obraťte se na nás a my posoudíme poskytnuté informace.